Wikipedie prokoukla Ivanu Cabrnochovou

cabrnochova-ivana-wiki-nahled

Ivana Cabrnochová. FOTO: Slimejš – Wikimedia

Že stávající senátorka, bývalá místostarostka a současná placená radní v Praze 10 Ivana Cabrnochová (Zelení) si přivlastňuje cizí úspěchy a hlásí se k jednáním, na něž neměla vliv, si všimli už i editoři největší světové encyklopedie Wikipedie. Přečtěte si, co si mezi sebou píší a jak upravují slovníkové heslo Ivana Cabrnochová:

Diskuse: Ivana Cabrnochová

Propagace

Článek mi přijde napsán nevyváženým stylem, vypadá to spíše jako předvolební leták. Obsahuje výčet údajných úspěchů, ale co jsem tak koukal, u většiny referencí není doloženo, že by to byla zásluha Cabrnochové. Další mi nepřijdou encyklopedicky významné. Trochu to pokrátím. Také mi přišlo, že byla bezdůvodně odstraněna i řádně odzdrojovaná kritika, tu vrátím. Nazgul02 (diskuse) 28. 11. 2014, 18:32 (CET)

Vrátil jsem informaci o kontroverzi s plakáty – bylo to řádně ozdrojováno, nebyl důvod to mazat. Naopak informaci o novinách Strašničák apod. jsem nevrátil, jediným zdrojem je web Pirátů, což není nezávislý důvěryhodný zdroj.
Odstranil jsem věty
  • Podpořila přestavbu tramvajové zastávky Průběžná na zelený ostrov a zatravnění trati v ulici V Olšinách.
  • Vyjednala návrat přímého spojení Malešic s centrem města veřejnou dopravou po radikálních škrtech v pražské MHD v roce 2012.
  • Zasadila se o zahájení prací na generelu cyklistických tras a zejména generel veřejných prostor, podle kterých mají probíhat revitalizace ulic a náměstí v dalších letech.
Reference uvedená tvrzení nedokazují (leckde ani není Cabrnochová zmíněna). Navíc si myslím, že Wikipedie není dobré místo, kde by měly být vyjmenovány (a připsány Cabrnochové) kdejaké dílčí investice, které Praha 10 udělá. Nazgul02 (diskuse) 3. 12. 2014, 21:29 (CET)
Mám problém s tvrzením „Společně se Zdeňkem Vávrou a občany Bohdalce se zasadila o záchranu a obnovu školky na Sychrově.“ Aniž bych ho chtěl zpochybňovat, přijde mi nedostatečně ozdrojované. Nefungující odkaz na petici jsem smazal, [1] pouze říká, že školka je zavřená a že Cabrnochová by ji chtěla otevřít. U [2] je zase problém s tím, že autorem článku je Zdeněk Vávra, tudíž nejde o nezávislý zdroj. Chtělo by to najít a doplnit nezávislé reference. Nazgul02 (diskuse) 17. 1. 2015, 18:13 (CET)

Zdrojování

Tvrzení v sekci Působení v Senátu jsou zdrojované webem Cabrnochové. To jistě není nezávislý důvěryhodný zdroj. Pro tato tvrzení je třeba najít vhodnější zdroje, nezávislé na Cabrnochové. Nazgul02 (diskuse) 12. 9. 2016, 17:19 (CEST)

K nadcházejícím volbám do Senátu čtěte více: 

Cabrnochová: Když hloupost kvete v Senátu

Cabrnochová: Nekoukejte na mě!

Kdo kandiduje do Senátu za Prahu 10?

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.

Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.