Vyfoť projekt zaplacený Evropou

vyfotprojekt2011Ministerstvo pro místní rozvoj včera zahájilo letní fotografickou soutěž pod názvem Vyfoť projekt.

Zúčastnit se může každý, kdo zajímavým způsobem zachytí některý z projektů podpořených evropskými fondy.

Soutěž je možné sledovat přímo na internetu na stránce www.vyfotprojekt.cz. Fotografie pořízené na území České republiky mohou soutěžící v červenci a srpnu nahrát na tento web.

Pomocí soutěže chce ministerstvo seznámit veřejnost s výsledky doposud investovaných evropských financí. Fotografická soutěž může výsledky projektů přiblížit i v lehce hravé formě.

Text: Ondřej Petr info@vyfotprojekt.cz

Vítězové soutěže Vyfoť projekt budou vyhlášeni v hlavní kategorii Nejtalentovanější fotograf/ka a vedlejší kategorii Nejaktivnější fotograf/ka. Všichni přihlášení soutěžící budou automaticky zařazeni do týdenních slosování o ceny.

Soutěžící nejsou nijak omezeni, co se týče volby tématu. Platí jediná podmínka, a to zachytit projekt financovaný z evropských fondů. Jestli to bude opravená kulturní památka, nový úsek železnice, nebo tomograf v nemocnici je na nich samotných.

Podpora z Evropských fondů v Praze 10 je veliká a různorodá. V minulosti získala finance například oprava jezu na Botiči v Petrovicích, program sociální integrace na radnici, střední zdravotnická škola u Vinohradské nemocnice, revitalizace parku Chrpová-Malinová či obnova Toulcova dvora.

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.

Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.