Vybavení na aktivní dovolenou v Park Hostivař

Pokud si dovolenou nedokážou představit bez aktivního odpočinku a polehávání na rozpálené pláži vás dovádí k šílenství, v obchodním centru Park Hostivař seženete téměř vše, co na dovolenou potřebujete.

park-hostivar

Text: Nina Černá nina.cerna@aspen.pr Foto: Aspen

Cyklisté potřebují kolo i servis

Jestliže plánujete cyklistické prázdniny, neobejdete se bez kola a servisu. V přízemí obchodního centra Park Hostivař naleznete ZPM Sport, prodejnu a servis sportovního vybavení, kde nakoupíte jak jízdní kola na léto, tak snowboardy a lyže pro zimní sezónu.

„Kromě prodeje tu také provádíme servis od výměny řetězu po seřízení brzd či řazení,“ nabízí své služby Petr Šorm z obchodu ZPM Sport.

Abyste kola jednoduše a bezpečně převezli na místo určení, využijte služby Centra střešních nosičů, kde si můžete zapůjčit nejen autobox na střechu, ale také nosiče na jízdní kola a vodní sporty (např. na kajak či surf).

„Pokud se rozhodnete ke koupi, můžete si zde vybrat z nových i použitých produktů. Výhodné je to zejména u autosedaček pro děti, které tu můžete zakoupit za velmi sympatickou cenu,“ chvílí své zboží Dan Záhoř z Centra střešních nosičů.

Jestli vyrážíte s ratolestmi na cyklovýlet, určitě se bude hodit cyklosedačka pro nejmenší výletníky. Samozřejmostí tu jsou i dětské helmy.

Vypadat dobře

Kromě kvalitního sportovního vybavení v Hostivaři snadno pořídíte i svršky, například u sportovní značky Envy, kde naleznete elegantní a zárove? funkční oblečení pro vaše aktivity.

V Park Hostivař si před dovolenou můžete nechat vyčistit oděvy, spravit boty, případně zakoupit nové, třeba v prodejně Zdravého obouvání.

Opalovací prostředky, lékárničku i kosmetickou výbavu pořídíte v drogerii DM či lékárně.

Knihkupectví Kanzelsberger nabízí bezpočet titulů na pláž i pro volné chvíle na dovolené. Malé cestovatele určitě potěší třeba Můj první atlas České republiky.

Pro opozdilce s prošlými cestovními doklady funguje foto automat.

Peníze a pojištění

Důležitá fáze příprav před odjezdem nadchází při uzavírání cestovního pojištění. V Park Hostivař jej můžete uzavřít u Allianz pojišťovny. Bankovní transakce pak provést v některé z bank. Kromě pobočky Reiffeisen Bank tu najdete i bankomaty ČSOB a České spořitelny.

Roaming je tu možné aktivovat u Telefónica O2.

Zdraví na prvním místě

Pokud vás před dovolenou trápí zdravotní problém a nechcete si jím kazit dny volna, určitě navštivte Mojí ambulanci, která byla Park Hostivař otevřena včera. Péče je hrazena ze zdravotního pojištění. Lékaři a sestry tu pracují bez čekání.

To samé platí i v případě, že si z dovolené přivezete suvenýr v podobě zdravotního neduchu, o který zas až tak nestojíte. Praktičtí lékaři jsou tu pro všechny a pořád.

Máme všechno?

Nákupní seznam zkontrolujte v některé z místních kavárniček či restaurací. Času máte dost, každý den mají v obchodním centru Park Hostivař otevřeno do 21:00, takže si stihnete nakoupit i čerstvou svačinu na cestu v hostivařském Intersparu.

Park Hostivař na DESÍTKA.cz:

Obchodní centrum Park Hostivař

Zdravý spánek a sladké sny


Zobrazit místo Obchody Praha 10 na větší mapě

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.

Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.