Vršovický bizár podle Mareše

Několik osobních postřehů z jednání zastupitelstva zveřejnil na své facebookové stránce Pavel Mareš (KDU-ČSL), zastupitel Městské části Praha 10:

„Když se něco senátorce Cabrnochové nelíbí, dělá rozkošné obličeje (a lá O. Kaiser v Možná přijde i kouzelník). Starostka Kleslová mluví, zatímco doktor Choděra si v Hospodářkách čte o jejích příjmech. Nereprodukovatelný výrok exstarosty Richtera na adresu radní pro IT. Netrpělivost Dr. Jiráskové, odlétající odpoledne do Říma. 1. místostarosta Novák si u katolíka Mareše ověřuje citát z Jidášova evangelia o mysteriálním, ne reálném světě, ale ten nemůže sloužit, protože zná jenom Matouše, Marka, Lukáše, Jana, Tomáše a Nikodéma. Kolega Ondřej Počarovský provádí záslužnou sebekritiku: od pultíku hřímá, že máme všichni kecy. Místostarosta David se před hlasováním zvedá a instruuje levé a pak pravé křídlo svého klubu, jak hlasovat. To je sympatické, že to dělá tak postaru, a ne přes smsky.“

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.

Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.