Vánoční trhy v Praze 10

Kde se konají Vánoční trhy? Kam zajít za atmosférou Vánoc, koupit si něco na zub a odnést si domů vánoční výzdobu?

Text: DESÍTKA.cz redakce@desitka.cz

VRŠOVICE: Kubánské náměstí

Na Kubánském náměstí ve Vršovicích se Vánoční trhy konají od 29. listopadu do 20. prosince v úterý, čtvrtek a sobotu. Ovoce a zeleninu z farmářských trhů nahradí vánoční dekorace, chvojí, jmelí, cukrovinky a dárkové zboží.

Od 8. do 11. prosince vystoupí každé odpoledne dětské soubory a sbory mateřských a základních škol z okolí. 6. prosince přijde Mikuláš s čertem a andělem. 20. prosince se budou zpívat koledy.

ZAHRADNÍ MĚSTO: Slunečnice

Na Slunečnici v Jablo?ové ulici na Zahradním Městě stojí každý den jeden stánek s vánoční výzdobou a druhý s běžným pečivem. Sortiment je mírně rozšířený o vánoční cukroví.

Víte o dalších vánočních trzích v Praze 10? Dejte nám vědět a podělte se s ostatním čtenáři. Fotili jste? Filmovali? Rádi uveřejníme vaše snímky.

HOSTIVA?: Park Hostivař

Několik stánků s vánočním zbožím stojí na parkovišti obchodního centra Park Hostivař. Vedle nich je velká plocha s velkým výběrem vánočních stromků. Obě bude fungovat až do Štědrého dne.

ŠTĚRBOHOLY: Europark

Vánoční stánky v pasáži Europarku nabízejí typické zboží. Součástí trhu je balicí služba. Před obchodním centrem se zárove? prodávají vánoční stromky. Trhy se konají od 1. do 23. prosince. Zábavná pyrotechnika je k dostání od 13. prosince a kapři se budou prodávat od 17. prosince.

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.


Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.