Tykadla.cz:seznamují se baviči, snílci, pohodáři

dvojice-maloja-nahled

Doba, kdy se celá vesnice sešla každý rok na tancovačce, dospívající kluci si tam našli stejně staré holky a za devět měsíců se narodila nová generace dětí, už jsou dávno pryč. Zmizely dohazovačky, po nich se poroučely do historie seznamovací kanceláře a nenápadně se vytratily i seznamovací inzeráty v novinách. Jenže lidé se chtějí seznamovat pořád. Velkou roli proto převzaly internetové seznamky. Nejnovější a nutno říci i nejzábavnější je nazvaná Tykadla.cz.

Text: Andrea Černá redakce@desitka.cz

Foto: Maloja

Internetová online seznamka Tykadla.cz sází na trochu jiný způsob hledání osudových partnerů než její až příliš seriozní konkurence.

Klasika vypadá tak, že klient ve formuláři na webu vyplní jméno, výšku, barvu očí či vlasů, bydliště, případně další údaje o své osobě a přiloží fotografii. Ten kdo hledá, porovná vysněné parametry s nabídkovou databází. Trochu nuda, nemyslíte?

Tykadla.cz na to jdou jinak. Chcete protějšek na rande, flirt, nebo jenom nezávaznou známost? Hledáte dlouhodobého partnera, lásku na celý život, vážný vztah? Tykadla.cz vás tímto hledáním provedou zábavně a při tom efektivně.

Osudová přitažlivost?

Zábavný koncept není založený na parametrech těla a případně tučnosti konta. Tykadla.cz dávají dohromady partnery, kteří mají podobné názory na svět, povahu a zárove? se vidí v nějaké životní roli.

Přehledné profily si klienti vytvářejí podle své povahy – vybírat lze například mezi komunikátorem a komunikátorkou, učitelem a učitelkou, inženýrem a inženýrkou, pečovatelem a pečovatelkou a mnohými dalšími. Charakteristiku dopl?ují imaginární filmové role, například rebel a rebelka, prdlouš a prdlouška, kravaťák a kravaťačka, romantik a romantička, nebo rocker a rockerka. K dispozici je stovka filmových rolí a šestnáct osobnostních rysů popsané slovy i vtipnými obrázky.

Vše se okamžitě zobrazí v osobním profilu, což také uvidí všichni ostatní uživatelé na celém Tykadlu. Další uživatelé zárove? určují, jaká je hlavní filmová role dotyčné nebo dotyčného. Z toho se automaticky vytvářejí žebříčky, ve kterých si může zájemce o seznámení vybírat protějšek svých snů.

Většina služeb je zadarmo

Samozřejmostí jsou fotografie klientů na seznamce a také atraktivní design celého webu.

Registrace i veškeré technologické vychytávky jsou zcela zdarma. Zadarmo je i psaní a příjímání vzkazů, komentářů a přehled návštěv.

Neviditelnou, ale důležitou, službou zdarma je mazání falešných profilů. Tým provozující Tykadla.cz klade velký důraz na čistotu databáze. Návštěvníci seznamky se tedy nemusejí probírat nesmyslnými nebo zjevně podvodnými údaji či jmény.

Za malý poplatek 30 Kč si můžete aktivovat zviditelnění svého profilu anebo vytvořit VIP účet, díky němuž uvidíte více komunikací než ostatní.

Tykadla.cz uvádějí na svém webu 20 000 zájemců o seznamování. To je číslo značící, že si partnera určitě můžete najít. A když nenajdete, jistě vás potěší, že vám někdo pošle virtuální dopis, srdíčko, anebo na vás aspo? mrkne.TOP10: OSOBNOSTI MUŽI

Bavič (456) Snílek (450) Dobrodruh (353) Pečovatel (303) Ochránce (271) Kutil (271) Komunikátor (129) Strážce (121) Analytik (119) Psycholog (117)

TOP10: OSOBNOSTI ŽENY

Snílek (569) Bavička (309) Pečovatelka (267) Umělkyně (180) Komunikátorka (179) Dobrodružka (169) Ochránkyně (129) Psycholožka (92) Vůdkyně (56) Kutilka (30)

TOP10: FILMOVÉ ROLE MUŽI

Pohodář (350) Gentleman (320) Sympaťák (293) Rebel (144) Pan Tajemný (141) Sporťák (138) Romantik (125) Komediant (118) Rocker (89) Dobrodruh (82)

TOP10: FILMOVÉ ROLE ŽENY

Sympaťačka (258) Pohodářka (226) Rebelka (185) Paní Tajemná (173) Romantička (124) Komediantka (67) Sporťáčka (64) Párty girl (57) Dáma (56) Dobrodružka (51)

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.

Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.