Tuláci dlabou dýně a poté promítají

Postava papouska FOTO: TulaciDětský oddíl Tuláci Malešice promítá fotografie z minulého školního roku. Na Halloween (31. října 16:00 h) bude na zkrácené schůzce vydlabávat dýně a potom v pět hodin začne promítat snímky z akcí v lo?ském školním roce včetně letního tábora. Přijít může kdokoliv, protože diashow bude bohatě komentovaná samotnými účastníky, vedoucími a dětmi. Drobné občerstvení je samozřejmostí jako každý rok.

Oddíl přijímá členy především v září a říjnu, ale nebrání se příchodům nových kamarádů ani během roku.

Text: Mates mates@desitka.cz

Foto: Oddíl Tuláci oddil@tulaci.eu

Na anglosaský svátek strašidel budou Tuláci z Malešic promítat nejlepší fotky z uplynulého oddílového roku. Nebudou chybět obrázky z víkendových výprav i dvoutýdenního tábora.

Tulacke deti FOTO: Tulaci

Sraz je 31. října v 16 hodin před základní školou Hostýnská. Odtud následuje hromadný přesun do klubovny na Černokostelecké 97, kde je i konec akce.

Specifické pojídání špaget FOTO: Tulaci

Do 17 hodin bude probíhat normální schůzka, na kterou může přijít kdokoliv. Dokonce i maminky a tatínkové. V programu nebude chybět tradiční vydlabávání dýní.

Poté začne promítání fotografií. Rozchod je v 19 hodin před klubovnou.

Zapalování ohně FOTO: Tulaci

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.


Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.