Tesco: Vyhodíme lidi a budete nás mít rádi

tesco-jablonova-chlebaneniDobrý den, bydlím v Praze 10 na Zahradním Městě. Již delší dobu trvá, že v místním supermarketu Tesco Jablo?ová není možno koupit kolem 18. hod chléb, velmi často pak ani pečivo. Tento stav není nahodilý, naopak se stává téměř pravidelný.

Zárove? často dochází k tomu, že jsou cenovky umístěné u jiného zboží než ke kterému patří. Tímto způsobem jsou okrádáni zákazníci, kteří mylnou informaci včas neodhalí. Předpokládám, že v důsledku toho může dojít i k odlivu znechucených zákazníků do okolních dvou blízkých supermarketů Penny a Albert.

Ráda bych se optala, zda je toto chování Tesca záměrné a respektuje obchodní strategii vedení. Pokud ne, ráda bych věděla, zda učiníte nějaká opatřební k nápravě a kdy bychom výsledky těchto opatření očekávat.

Tolik dopis zákaznice na vedení Teska. Čtěte dále, co jí Tesco odpovědělo:

Dovoluji si touto cestou reagovat na Váš podnět týkající se prodejny Květ.

Předem se omlouvám za to že Vám nebyla zaslána odpověď již dříve po Vašem upozornění. Neznamená to však že podnět nebyl řešen. Každá informace je pro nás důležitá pro vytvoření dobrých podmínek pro spokojený nákup našich zákazníků.

Na základě Vašeho upozornění byla provedena na prodejně hloubková kontrola na základě které byly managerovi prodejny zadány úkoly které by vedli k odstranění veškerých nedostatků při této kontrole zjištěných.

Došlo také k výměně některých vedoucích zaměstnanců prodejny Květ.

Nedostatek pečiva, zboží a celková kultura prodeje je způsobená závažným personálním problémem, který by se měl během měsíce února vyřešit.

Věřím že naše volba byla správná a ke zmíněným nápravám dojde v nejkratším možném termínu a Vy opět budete naším věrným a spokojeným zákazníkem.

S pozdravem

Petra Jazerovská

Tesco

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.


Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.