SOUTĚŽ: Kudy jede koloběžka?

kolobezka-sakura-nahled

Poznáte, kudy jede koloběžka na videu v tomto článku? Prvního čtenáře, který dal vědět e-mailem na adresu redakce@desitka.cz a nezmýlil se, odmě?ujeme velmi zajímavou knihou Elektrokola – nová dimenze cyklistiky. Od našich kolegů na specializovaném portálu Horydoly dostala v recenzi výjimečných pět hvězdiček.

Text: DESÍTKA.cz redakce@desitka.czTohle jsme psali minulý týden: "Poskytneme vám malou nápovědu. Koloběžka jede na Zahradním Městě v Praze 10. Už z okvětních lístků sakury se to dá odhadnout…!

Dva čtenáři se nejprve netrefili úplně přesně. První byl o dost vedle a tipoval Topolovou ulici u obchodního centra Cíl. Na jeho obhajobu je nutno dodat, že tam sakury kvetou také. Druhý byl blíž. Myslel na Jahodovou ulici a chtěl zabočit do Topolové ulic. To ovšem přehnal s velkou vzdáleností, protože tolik určitě koloběžka neujela.

Teprve třetí soutěžící byla žena a projevila smysl pro orientaci. Iva Málková napsala: „Stánek s grilovanými kuřaty a hamburgery provozují Ukrajinci u Květu a přijeli jste z Šafránové ulice.“

Má naprostou pravdu! Koloběžka projela Šafránovou, odbočila do Ostružinové a za krátko do Jablo?ové ulice k obchodnímu domu Květ.


Zobrazit místo Sport v Praze 10 na větší mapě

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.

Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.