Slevy sleduje Slevitko.cz

zenamuzvezlutem-nahled

Sleva, slevička, akce! Magická slova, která přitahují zákazníky do obchodů jako třepotavé můry k mihotavé svíčce. Je dobré nakupovat levně, ale je zbytečné dělat si doma zásoby nepotřebných věcí jenom proto, že se někde objeví akční cena. Čas na rozmyšlenou, odstup od mámivého světa reklamy a zárove? přehled o slevách vám proto dává specializovaný web Slevítko.cz.

Text: Andrea Černá redakce@desitka.cz

Ilustrační foto: Maloja

Slevové kódy do populárních obchodů shromažďuje internetový server Slevítko a dává je k dispozici svým čtenářům.

Nadšení ze slevy by měl potvrdit chladný rozum

V čem je to lepší, než si zajít přímo do obchodu pro slevový kupón, nebo rovnou nakoupit v akci?

Důvody jsou tři. Všechny velmi jednoduché:

  1. Určitě nezvládnete oběhat všechny obchody a značky, které by vás zajímaly. To za vás dělá právě Slevítko.
  2. Mnohdy jsou slevy v obchodech pouze zdánlivé. Jistě víte, kolik stojí mléko, chleba, ovoce nebo třeba pečivo a zařídíte se podle toho, když vám obchodník nabídne cenu. Litrová krabice mléka stojí čtrnáct korun, dobrá cena je dvanáct a super sleva deset korun. Jak je to se spotřebním zbožím nebo oblečením, zjistíte až porovnáním s konkurencí, nebo si o tom popovídáte s přítelkyní či rodinou. Slevítko vám umož?uje, že se na slevy můžete podívat objektivním pohledem.
  3. Nejdůležitější prodejní triky, jak přilákat zákazníky jsou dnes právě sleva a akce. Obchodníci a jejich reklamní agentury dobře vědí, jak na vás mají zaútočit, abyste si ihned koupili něco, co vlastně nepotřebujete, nebo byste za to chtěli dát daleko méně peněz, případně se vám líbí jiná značka stejného zboží. Abyste se neocitli pod tlakem okamžitého nákupu (v byznysu a reklamně se tomu říká impulzivní nákup), k tomu slouží právě Slevítko. Na obrazovce vašeho počítače máte od zboží odstup, nepracují tolik vaše emoce a rozumně se rozhodnete, zda je pro vás některá ze slev dobrá nabídka.
kalhoty-kapsa-zapisnik-nahled

Přehledně roztříděné zboží

Jak Slevítko.cz funguje? Celkem jednoduše.

Na jednom místě na internetu zobrazuje nabídku po nabídce, jaké slevy a za jakých podmínek můžete získat v různých obchodech. ?adí je demokraticky – tak jak přicházejí den po dni. Ještě k tomu zvýraz?uje ty, které v nejbližší době končí a vy už nemáte mnoho času na rozmýšlení.

Nezáleží při tom, zde se jedná o kamenné, internetové, nebo smíšené obchody.

Většina obchodníků podmi?uje získání slevy nějakým kuponem nebo číselným či písmenným kódem. Tyto kódy se na serveru zveřejní ke každé nabídce, která to vyžaduje.

K lepší orientaci pomáhají kategorie, do kterých jsou nabídky zboží roztříděné. Například Pro děti, Elektro a počítače, Zdraví a krása nebo Oblečení, obuv a dopl?ky.

Letem světem mezi slevami, kupony a vouchery

Když jsme dnes prolétli nabídku na Slevítku, tak nás na první pohled zaujaly například tyto slevové kupóny a vouchery:

30% sleva na výrobky Diesel z Trenyrkarna.cz: Nakupte kvalitní spodní prádlo značky Diesel ve značkovém eshopu se spodním prádlem Trenyrkarna.cz.

1 000 Kč sleva na chladničku Electrolux z Kasa.cz: Kombinaci chladničky s mrazničkou Electrolux EN3601ADW v energetické třídě A++ nyní s kupónem koupíte na Kasa.cz se skvělou slevou 1 000 Kč!

Láhev Angry Birds při nákupu nad 800 Kč z 4home.cz: Proveďte na 4home.cz nákup za více než 800 Kč a získáte zdarma láhev s motivem Angry Birds.

5% sleva na kočárky z nabídky Slune-Cz.cz: Celý sortiment kočárků z Slune-Cz.cz koupíte se slevovým kupónem o 5% levněji.

200 Kč sleva na kočárek Krasnal na Zpolska.cz: Kočárek značky Krasnal nyní můžete mít z eshopu Zpolska.cz s kupónem o 200 Kč levněji.

SIM karta od Gorila Mobil i s poštovným zdarma: Získejte gorilí SIMku zadarmo. Bez závazů. Zdarma ji obdržíte na Vámi zadanou poštovní adresu.

Nabídek jsou ovšem stovky, a tak si vyberete téměř jistě něco jiného než my.

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.

Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.