Restaurace V Malinové výborně vaří

malinova1-nahled

Restaurace V Malinové. FOTO: Kuba Turek

Restaurace V Malinové na Zahradním Městě je obyčejná sídlištní hospoda. Přes poledne se podávají hotovky, večer minutky a různé laskominy pod pivo – především uzeniny a sýry. K tomu se pije pivo nebo limča. Nic zvláštního to není, ale přesto sem chodíme rádi. 

Bývalá hospoda Pod kaštany se změnila na restauraci V Malinové, přestalo se tu kouřit, výborně funguje zahrádka krytá plátěnou stříškou a hlavně se tu začalo dobře vařit i výborně obsluhovat. 

Je tu radost posedět v líném odpoledni, plkat a tlachat o životě, sledovat cvrkot. Zaskočit sem na klasické české jídlo k obědu také není marné. Zvláště doporučujeme husté omáčky a z nich úplně nejvíc koprovku. Vůně kopru a smetanová konzistence nás pronásleduje ve vzpomínkách, kdykoliv Malinovou ulicí je procházíme. 

malinova2-nahled

Malinová ulice je vedle pošty a parku na Zahradním Městě. FOTO: Kuba Turek

Za polévku a hlavní jídlo obvykle zaplatíme něco málo přes sto korun. Desítka Gambrinus přijde na 28 Kč, Plzeňská dvanáctka stojí 40 Kč a černý Kozel 28 Kč. Otevřeno je každý den od 11 do 22 hodin.

INFO: Restaurace V Malinové a Meníčka


Zobrazit místo Restaurace Praha 10 na větší mapě

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.


Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.