Provibrujte krásu a štíhlou linii v Hostivaři

stihlalinieToužíte po štíhlé pevné postavě a při tom se neradi moříte v posilovně? Vyzkoušejte cvičení na Vibrostation v obchodním centru Park Hostivař.

Je časově i fyzicky nenáročné. Tento trénink spaluje tuky, zpev?uje svaly a rozproudí lymfu v těle. To vše během pár minut, třeba mezi nákupy.

„Je to jedna z novinek, které tu v poslední době máme. Cvičení zvládnete za pár minut a není nutné se převlékat, takže s sebou nemusíte tahat tašky se sportovním oblečením,“ říká Karolína Pleštilová, marketingová manažerka Park Hostivař.

Text: Nina Černá

nina.cerna@aspen.pr

Foto: archiv Aspen

Vibrostation funguje na principu vytváření vibrací, které se přenášejí do těla. Vibrace vyvolávají ve svalu samovolný napínací reflex, čímž se opakovaně 30–45 krát za vteřinu stahují a uvol?ují.

Pomocí vibrací se procvičí téměř 100 % svalů v těle, tudíž za pouhých 10–15 minut dosáhnete efektu spálení až 350 kalorií.

Cvičení navíc nevyžaduje velkou námahu pro klouby a vazy, které tak nejsou vystavovány přílišné zátěži, jako u jiných typů cvičení. Prospívá rovněž krevnímu oběhu, čímž odstra?uje z těla toxiny, pomáhá při problémech s celulitidou a posiluje svaly. Vibrace mají pozitivní účinky dokonce i na pleť. Zesílení pojivové tkáně má za následek pevnější pleť bez vrásek.

Do 31. října probíhá akce 1+1, kdy za stokorunu získáte dvě lekce tohoto cvičení. Stačí přijít s letáčkem z podzimního vydání časopisu Háčko, které je volně k dispozici v obchodním centru Park Hostivař.

Nově otevřené tréninkové studio se stroji Vibrostation najdete ve 2. patře.

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.

Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.