Přijďte na zastupitelstvo kvůli prošustrovaným penězům a místostarostce od estébáků

radnice-vrsovicka-panstaskou-mOstře sledované jednání zastupitelstva radnice Prahy 10, kde se kromě jiného budou projednávat kauzy Key Investment (předpokládaná ztráta přes 200 milionů korun z peněz městské části) a Kleslová (otázka setrvání bývalé příslušnice komunistické rozvědky na pozici místostarostky).

Jednání proběhne ve středu 29. června od 13:00 h v budově radnice ve Vršovické 68.

Snaha zastupitelů zvolených za TOP 09 svolat k těmto bodům mimořádně jednání nevyšla. Chyběly dva podpisy. Zastupitelé za Stranu Zelených a Domácí pro Desítku se k iniciativě bohužel nepřipojili.

Text: Martin Uhlíř (zastupitel TOP 09 v Praze 10)

Foto: Jan Vokounek jan.vokounek@seznam.cz a archiv Martina Uhlíře

Věřím, že odmítnutí Strany Zelených a Domáci pro Desítku svolat mimořádné jednání o těchto závažných kauzách nepředjímá, jak budou hlasovat příští středu při projednávání jednotlivých bodů.

Vládnoucí politik, obzvlášť na komunální úrovni, se podle mne víc než kritické reakce od opozice (s tou musí počítat) mnohem více obává nesouhlasné odezvy od občanů, kteří dorazí osobně na jednání zastupitelstva.

Viz výmluvné foto z ustavujícího zasedání loni na podzim po komunálních volbách. Staronový starosta Milan Richter prochází mezi nespokojenými občany:

Mnozí občané ani nevědí, že mají možnost na začátku jednání zastupitelstva vystoupit a říci svůj názor či vznést dotaz na vedení radnice.

Vaše přítomnost na jednání by pomohla dobré věci. Pokud máte možnost, prosím doražte. Škoda, že to je pro pracující lidi v tak nešikovný čas.

Internet:

Blog Martina Uhlíře o situaci před jednáním zastupitelstva

Martin Uhlíř na Facebooku

Videozáznamy z jednání zastupitelstva Prahy 10

DESÍTKA.cz: Starosta vyhodil vašich dvě stě korun

DESÍTKA.cz: Kdo ovládá Slavii a její peníze?


Zobrazit místo Budovy Praha 10 na větší mapě

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.

Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.