Páteční sleva na hokej a fotbal

slavia-stadion-kytkyHokejová a fotbalová Slavia se spojí v pátek 19. října. Na zlevněné vstupné mohou fanoušci zajít na hokej do O2 Areny – v 17:15 h hraje Slavia s Českými Budějovicemi – a hned potom na fotbal do Edenu – od 20:15 h hrají slávisté s Příbramí.

Fotbalový zápas bude přenášet televize. Pokud se rozhodnete vyrazit na oba zápasy, získáte na jeden padesátiprocentní slevu na vstupném. Akce platí na jednorázové vstupenky i pro majitele permanentek.

Text: DESÍTKA.cz redakce@desitka.cz

Sleva na fotbal

Po předložení vstupenky na hokejový zápas HC Slavia Praha x Mountfield České Budějovice si mohou fanoušci zakoupit v předprodeji vstupenek v Eden Areně vstupenku na fotbalový zápas SK Slavia Praha x 1. FK Příbram se slevou 50 procent. Hokejoví permanentkáři mohou využít svých vstupenek. Sleva na fotbal platí pro všechny kategorie vstupného. Slevu lze uplatnit i v den zápasu.

INFO: Slavia fotbal

Sleva na hokej

Slevu na hokejovou vstupenku lze uplatnit ve Fanshopu HC Slavia Praha na zimním stadionu v Edenu v rámci otevírací doby. Po předložení vstupenky na fotbalový zápas Slavie s Příbramí a nebo fotbalové permanentky obdrží fanoušek voucher na slevu. Tento voucher potom v den zápasu vymění na pokladnách O2 Areny za vstupenku na hokejový zápas se slevou 50 procent. Sleva na hokej platí pro všechny kategorie vstupného.

INFO: Slavia hokej

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.

Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.