ODS chce zru┼íit bu┼?ky v Praze 10 a 11

ods-volby2010-obvody-nahled Oblastn├ş sdru┼żen├ş ODS v┬áPraze 10┬áa 11┬áz┼Öejm─Ť p┼Öijde o┬álicenci, ─Źili budou zru┼íen├ę. Pra┼żsk├í region├íln├ş rada Ob─Źansk├ę demokratick├ę strany to doporu─Źuje, proto┼że ob─Ť organizace dlouhodob─Ť po┼íkozuj├ş obraz strany. Rozhodnut├ş padne v┬ápond─Ťl├ş na republikov├ęm sn─Ťmu┬áODS.

P┼Öedseda stranick├ę bu┼?ky v┬áPraze 10┬áMilan Richter byl ji┼ż d┼Ö├şve z┬áODS vylou─Źen ze stejn├ęho d┼»vodu, ale zase se do n├ş vr├ítil. Bohumil Zoufal├şk na tom byl stejn─Ť, ale te─Ć m├í vlastn├ş politickou stranu. Oba po vz├íjemn├ę dohod─Ť vykon├ívali funkci starosty v┬ár┼»zn├Żch volebn├şch obdob├şch.

Pra┼żsk├í region├íln├ş rada ODS uv├íd├ş, ┼że Praha 10┬ái┬á11┬áopakovan─Ť vykazuj├ş n├íchylnost k┬ánetransparentn├şmu a klientelistick├ęmu chov├ín├ş.

Posledn├ş kapkou, kterou p┼Öetekl poh├ír ho┼Ökosti, bylo v┬áPraze 10┬áustavuj├şc├ş jedn├ín├ş zastupitelstva. Milan Richter a jeho souputn├şci z┬áODS se spojili s┬ákomunisty a ANO. V├Żsledkem bylo, ┼że starostkou se stala placen├í komunistick├í rozv─Ťd─Źice, ─Źlenka ─îSSD a prav├í ruka Andreje Babi┼íe Radmila Kleslov├í.

V┬áPraze 11┬ázase ODS z┼Öejm─Ť vyd─Ťl├ívala na neleg├íln├şm prodeji pozemk┼» a jej├ş p┼Öedseda Dalibor Mlejnsk├Ż ┼ípehoval opozi─Źn├ş politiky.

Komentáře

Dop┼Öejte si komfortn├ş ubytov├ín├ş v Praze. Rezervujte jednodu┼íe levn├ę ubytov├ín├ş v Praze p┼Ö├şmo na str├ínk├ích www.MegaUbytko.cz.


Tip na nov├ę byty v Praze 10 ve ┼át─Ťrboholech.