Oddíl pro starší děti zve na Skalku

vylet-nahled

Dorostová unie, Rubensova 2237 (pod CB Skalka) zve na setkání, která jsou určena pro děti od 10 do 14 let. Klubovna se nachází nedaleko stanice metra Skalka v 1. poschodí (stejně jako Městská knihovna). Schází se každý pátek od 16:10 do 17:30 hod.

Text a foto: Honza Kowalczyk mgrjk@centrum.cz

Co s dětmi v klubu děláme? Soutěže, hry, povídání, zpěv…, také výlety do přírody pěšky, na kole, na běžkách, toulání po Praze, navštěvování spřátelených klubů, účast na soutěžích jiných oddílů, pomoc přírodě a táboření v přírodě.

Vyprávíme příběhy biblické, historické i ze současnosti.

Vedoucí jsou křesťané s morálními hodnotami. Mají dlouhodobé zkušenosti v práci s dětmi a mládeží, včetně zkoušek pro vedoucí dětských kolektivů, pedagogického vzdělání, zkoušek zdravotníka zotavovacích akcí a zdravotního průkazu pro práci v kuchyni.

luky-nahled

Během roku vedou děti k harmonickému rozvoji osobnosti, při kterém využívají metodické materiály organizací Skaut a Woodcraft a dopl?ují je příběhy povzbuzující dětské srdce k dobrým vlastnostem.

INFO: Klub Kostka

stan-teepee-nahled

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.

Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.