Nemusíte! Nikdo nic nemusí.

parkovani-dotaznik

Tak hloupé, složité a neprůkazné dotazníky, aby člověk pohledal! Několikastránkový formulář s připravenými odpověďmi má radnici Prahy 10 říci, jak si parkování představují sami obyvatelé naší čtvrti. Tak nejasným způsobem se snad může ptát jen úředník, protože je nevzdělaný a neschopný domyslet, co mu tak asi občané napíšou. Pokud ovšem jste příznivci spikleneckých teorií, máme pro vás jiné vysvětlení: Dotazník je jen kouřovou mlhou, za kterou starosta Milan Richter už dávno upekl dohodu s odtahovkami a provozovateli parkomatů. Vzniknou placené zóny jako v jiných pražských částech, korupčníci si podají ruce a budou vydělávat bezpracné miliony na nešťastných řidičích.

Text: Kuba Turek jakub.turek@desitka.cz

Spiklenecké teorii o spolčení starosty Milana Richtera a spřátelených firem nahrávají dvě fakta:

  1. V dotazníku nikde není možno jasně vyjádřit, že žádné modré, zelené, žluté, rezidentské a jakékoliv jiné placené zóny nechceme.

  2. Dotazník nemá formu referenda, jak se o něm před dvěma lety uvažovalo, protože by se mohly stát dvě velmi nepříjemné věci pro radnici – buď by přišlo hlasovat málo lidí, protože jsou se současným stavem víceméně spokojeni, a výsledek by byl tedy neplatný, nebo by se mohlo dostavit dost občanů a většina by hlasovala proti placeným zónám, a tímto přáním by se musela radnice řídit.Podívejte se na Dotazník placeného stání v Praze 10

Přečtěte si názor odjinud: Strašák Strašnic

Více o parkování na DESÍTKA.cz:

Krasavec Corvette parkuje na Zahradním Městě

Bezohledná Honda Civic 6A7 9955

Cyklopruh na Vršovické je stále stejně nebezpečný jako na začátku

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.

Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.