Kufry Peli se stěhují do Hyacintové

cil-pronajem-prazdnoDovozce nezničitelných kufrů Pelican se přestěhoval z obchodního domu Cíl v Topolové ulici do nových obchodních prostor v moderním panelovém domě v Hyacintové ulici 7.

Obchodní komplex Cíl na Zahradním Městě opustilo mnoho menších firem, které prodávaly své zboží v prvním patře na ochozu (vedle dovozce kufrů MIPESA například domácí potřeby, oděvy a obuvnictví).

Tradičně tam zůstávají hodinky a šperky. Nově se nastěhovalo sportovní studio a papírnictví, které tam dříve bylo, ale pak se odstěhovalo a teď se zase vrátilo.

Text Kuba Turek jakub.turek@desitka.cz

Foto: René Kujan rene.kujan@horydoly.cz a Kuba Turek jakub.turek@desitka.cz

Americké kufry Peli (též Pelican) vydrží téměř všechno.

Mezi amatéry je využívají především vodáci a jachtaři, aby ochránili drahou fotografickou a kamerovou techniku.

Profesinální využití kufrů Peli sahá od vojenských účelů, přes záchranáře a zdravotníky, až po průmyslové denodenní nošení, což využívají například zeměměřiči, geologové a vůbec všichni, kteří pracují v terénu s citlivými přístroji.

Přečtěte si tři objektivní nezávislé testy kufrů Peli na různé účely, které uveřejnil outdoorový portál Horydoly.cz (Horydoly vydává stejný vydavatel UpDown Media jako Desítka.cz):

CESTOV?NÍ: Peli-Case 1510

FOTOGRAFOV?NÍ: Peli 1400

VODNÍ SPORTY: Peli PM 1010


Zobrazit místo Česko – Slovensko outdoor business na větší mapě

Internet:

Seznam outdoorových obchodů v Česko-Slovensku

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.

Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.