Komentované promítání fotografií z tábora Tuláků Malešice

Tulácký znak Dětský oddíl Tuláci, který sídlí v Praze-Malešicích, pořádá veřejné promítání fotografií a videí z letošního tábora nejen pro své členy.

Na to, co všechno na svém táboře zažili, se můžete přijít podívat i vy. Komentované promítání bude trvat necelé dvě hodiny.

Přijďte se i vy podívat, co vše zábavného mohou děti zažít a jak na táboře s Tuláky tráví svůj čas.

Přečtěte si pozvánku na promítání.

Text: Opicakuz opicakuz@horydoly.cz

Tuláci Malešice zvou všechny své členy, kamarády, příznivce oddílu, a také všechny, kteří mají chuť podívat se na fotky a jedno sestříhané video z letošního dětského tábora!

Promítání se bude konat místo schůzky 15.12.2010 v naší zcela nové klubovně: [http://goo.gl/maps/DEEV] (Černokostelecká 97).

Začátek promítání

Čas a místo, kde se sejdeme je stejné jako, na běžné schůzce. Sejdeme se tedy 15.12.2010 přesně v 16:00 před školou Hostýnská. Odtud se pro zrychlení svezeme autobusem na zastávku Limuzská a poté dojdeme zbytek pěšky.

Konec promítání

Rozchod bude také stejný jako konec schůzek. Místo však bude jiné. Rozchod bude v 18:00 před klubovnou. Pokud někdo potřebuje doprovodit před Hostýnskou [http://goo.gl/maps/iUZw], vyjdeme mu vstříc.

Na tuto akci jsou zváni VŠICHNI Tuláci, rodiče, příznivci oddílu, nebo ti, kteří uvažují, že se k nám přidají. Vezměte s sebou své kamarády, maminky a tatínky!

Je možné se po dohodě s Píšťalkou (728 734 009) připojit i později nebo cestou.

Budeme se na vás moc těšit. Tuláci Malešice

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.


Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.