JumpTree vytváří odkazy v sociálních sítích

jumptree-nahled Na Instagramu máte pouze jeden zpětný odkaz. Nástroj JumpTree proto umožňuje vytvořit rozcestník pro neomezené množství jakýchkoliv odkazů. Odkažte na aktuální článek na vašem webu. Linkujte váš facebookový profil. Poukažte na zajímavý tweet. Propagujte nové video na YouTube. Ukažte lidem fascinující fotografii na Instagramu.

Nástroj JumpTree je dostupný zadarmo v systému Linketica.com, který slouží především pro influencer marketing. Mohou ho využívat všichni zaregistrovaní publisheři i inzerenti.

„Funguje na desktopu i mobilu,“ uvádí Martin Talavášek, zakladatel Linketica.com. „Používám jej na svém Twitteru i Instagramu. Obsah i vzhled můžu jednoduše kdykoliv změnit.“

Podívejte se přímo na Talaváškův JumpTree

jumptree-preview-03-nahled

JumpTree se ovládá pomocí jednoduchého menu.

Zadarmo a nezávazně

Nástroj můžete nezávazně vyzkoušet i kdykoliv zrušit, stačí se zdarma přihlásit nebo zaregistrovat na Linketica.com.

jumptree-preview-02

JumpTree umožňuje pod jedním odkazem zobrazit libovolný počet dalších odkazů, což se hodí na sociální sítě typu Instagram nebo Twitter, kde je jinak možné vložit pouze jeden zpětný odkaz. Jednoduchá a krátká adresa ve tvaru LNKTC.COM/vase.prezdivka vytvoří neomezené množství odkazů, které lze vypínat a zapínat podle aktuální potřeby.

jumptree-preview-01

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.


Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.