Jazyková škola Light Point učí malé děti

deti-jazykovkahocusČím mladší děti se učí cizí jazyk, tím je to pro ně snazší – to je všeobecně známý fakt. Zárove? je jasné, že do mateřské školky se chodí až od čtyř let a do školy od šesti let. Program The adventures of Hocus and Lotus, který je určený už pro děti ve věku od roku a půl, se proto šíří po celém světě a prostřednictvím franšízových jazykových škol se podle něj učí i v Praze.

Text: Andrea Černá redakce@desitka.cz

Foto a video: Light Point

Jazyková škola Light Point nabízí jazykové kurzy akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy pro děti od 1,5 roku. Její metodika The adventures of Hocus and Lotus je založená na fenoménu „malí dinokrokové,“ kteří učí děti anglicky. Metodika Hocus a Lotus je vhodná pro děti od 1,5 do 10 let.

Dinokrokové Hocus a Lotuska učí malé děti v Praze, Brně, Havlíčkově Brodu a Hustopečích. Síť škol, školek a vyučujících franšízantek se stále rozšiřuje.

Dinokrokové Hocus a Lotuska pořádají celoroční jazykové kurzy pro děti a také příměstské letní i zimní tábory.

Dětské jazykové kurzy

Celoroční jazykové kurzy pro děti jsou cílené na věk od 1,5 roku do 10 let. Děti mladší než tři roky se učí s lektorkou a společně s rodiči, starší potom samostatně pod vedením lektorky. Dinokrokové vyučují ve skupinách o velikosti nejméně osmi děti.

Každé pololetí se pořádá besídka, na které se setkávají a představují všichni žáci základních škol, mateřských škol i mateřských center včetně rodičů a přátel. Besídky se konají v místě, kde probíhá výuka.

Na závěr školního roku rozdávají Hokus a Lotuska diplomy dokládající účast v jazykovém kurzu a dosaženou jazykovou úrove?.

Ceny kurzů se v Praze a nejbližším okolí pohybují od dvou a půl do tří a půl tisíce korun za 34 vyučovacích hodin. K tomu je třeba připočítat ještě tisíc korun za výukové materiály, jako jsou učebnice, karty, triko a kompaktní disky. Kurzovné je možné hradit jednorázově i na splátky.

Příměstské jazykové tábory

Příměstské tábory The adventures of Hocus and Lotus jsou určené pro děti od tří let věku. Mluví se na nich pouze anglicky.

Pořádají se především v létě, ale k dispozici jsou i během roku. Jarní, letní, podzimní a zimní příměstské tábory se konají v Praze, Brně a Havlíčkově Brodu.

Mini-školka pro nejmenší děti

Dopolední hlídání dětí od jednoho roku spojené s nenásilnou výukou angličtiny je zatím možné jen v brněnském sídle jazykové školy Light Point.Kde učí dinokrokové Hocus a Lotuska v nejbližším okolí Prahy 10?

Let?any: Klub Letnice, Studio Motýlek

Klecany: Mateřská škola, Klub Klíček

Měšice: Centrum volného času

Hovorčovice: Mateřská škola

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.


Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.