Hospoda Na Kačabce u Pohlreicha

Na kole do hospody Na Kačabce.

Zdeněk Pohlreich ohlásil konec své televizní kuchařské show a na poslední návštěvu si vybral hostivařskou Putyku Na Kačabce. Stojí ve staré Hostivaři nad kostelem v centru vesnické památkové zóny. Nedaleko jsou moderní sídliště Košík a Hostivař.

kacabka1-nahled

Historická hospoda Na Kačabce získala v posledních letech moderní vzhled, větší výběr jídla a pití,  byla vyčištěna zahrádka ve dvoře a zůstalo jednoduché posezení na terase před vchodem.

Dvě novoučké koloběžky Kostka Hill.

Kromě místních lidí se tady zastaví na pivo, limonádu a jídlo také cyklisté jedoucí podél Botiče a pěší výletníci. Na druhou stranu je to zde jaksi za větrem a přijdou sem jenom lidé, kteří o hospodě vědí.

kacabka2-nahled

Podle našich zkušeností zde bývá plno především v letních pozdních odpoledních a večerech. To si člověk bez předchozí rezervace ani nesedne ke stolu. Plno je také při občasných hudebních a tanečních akcích.

kacabka3-nahled

Hned vede hospody Na Kačabce funguje ještě špeluňka, které zůstalo honosné jméno Vinotéka, kam se uchyluje je pár štamgastů.

kacabka4-nahled

VIDEO: Ano šéfe Na Kačabce

WEB: Potyka Na Kačabce

Koloběžky Kostka.

DESÍTKA.cz

The Evergreens Songs hrají na Kačabce 

Kočka ze Záběhlic zpívá v televizi

Hostivařský kostelík vydává další tajemství

Žáby koncertují v meandrech Botiče


Zobrazit místo Turistika na větší mapě

kacabka5-nahled

kacabka6-nahled

kacabka7-nahled

kacabka8-nahled

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.


Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.