Hlavolam v hostivařské hospodě

ubrehu-modernidum

Našel jsem kešku v hostivařské restauraci. Souřadnice vedou přímo do malé restaurace u Botiče. Podle popisu se zeptám vrchního na poklad. Ten ukáže na poličku s pytlíčkem. Odlovení trvá více než půl hodiny. Musí se totiž otevřít záludný hlavolam.

Text: Mates mates@desitka.cz

Foto: DESÍTKA.cz redakce@desitka.cz

Procházku kolem Hostivařské přehrady chci zakončit jako správný geocacher keškou. V navigaci mám jednu po cestě domů. Vidí ji jen prémioví členové, a to já jsem od Vánoc.

Usednu k nejbližšímu stolu v restauraci a otevřu sáček, na který mi ukázal číšník. V něm je dřevěná krabička a papírový návod k otevření. Krabička za pět minut otevřu.

Zapíši se do logbooku v krabičce a začnu skládat hlavolam do původní pozice. Po několika neúspěšných pokusech ke mě přijde vrchní. Zeptá se, jak to jde a nabízí panáka. Odpovím, že nejsem plnoletý a objednám si Kofolu.

Po dvaceti minutách se mi konečně podaří dát hlavolam do původní polohy. A to jsem ho skládal podle návodu! Při jeho vracení na poličku mě vrchní pochválí, že jsem jeden z rychlejších. Prý to obvykle lidé skládají okolo hodiny.

Geocaching na DESÍTKA.cz:

Nejtěžší keška. Mudlové ji našli!

Powercaching klan (BLOG)


Zobrazit místo Restaurace Praha 10 na větší mapě

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.


Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.