Fotosoutěž Vyfoť projekt 2012 míjí Prahu 10

vyfotprojekt2012mapa Pouhých jedenáct dní zbývá do ukončení fotosoutěže Vyfoť projekt. Ministerstvo pro místní rozvoj ji vyhlásilo již podruhé. Letos se mezi třemi tisícovkami fotografií zatím neobjevil jediný projekt podpořený Evropskou uní v Praze 10 (viz mapa projektů). Fotografové z našeho obvodu tedy mají už jen pár dní, aby do soutěže zasáhli!

Text: Ondřej Petr, Ministerstvo pro místní rozvoj

Repro: DESÍTKA.cz redakce@desitka.cz

Konec fotosoutěže Vyfoť projekt je určený na konec prázdnin 31. srpna.

?ada cen byla losována průběžně, ale hlavní ocenění padne až po skončení soutěže.

Soutěže se může jednoduše zúčasnit pomocí webu kdokoliv. Fotografování projektů zůstává stejné jako vloni, ale přibyla podmínka, aby alespo? na jedné z přihlášených fotografií byla vyfocena minimálně jedna osoba – například rodinní příslušníci, přátelé nebo kamarádi.

Za jeden rok se podařilo za přispění Evropské unie realizovat v České republice přes čtyři tisíce nových projektů. Nyní tedy má každý fotograf na výběr více než 14 000 realizovaných projektů.

Soutěží se stejně tak jako minulý rok, v hlavní kategorii Nejtalentovanější fotograf/ka a vedlejší kategorii Nejaktivnější fotograf/ka. Vítěze první kategorie vybere odborná porota, ve které usedne mimo jiné i šéfredaktor časopisu FotoVideo Rudolf Stáhlich. Vítězem druhé kategorie, jak už název napovídá, se stane soutěžící, který do soutěže přihlásí nejvíce fotografií různých projektů.

Výhercům hlavních kategorií budou po ukončení a vyhodnocení soutěže předány digitální zrcadlovky v Praze na Ministerstvu pro místní rozvoj.

Fotosoutěž Vyfoť projekt 2011:

Vyfoť projekt zaplacený Evropou

3500 nafocených projektů Evropské unie

Vyfoť projekt vyhrál Trutnov

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.


Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.