Finanční žraloci zase připluli do Teska

tesco-ppf2018-nahled

Tito lidé se vás budou pokoušet obrat o peníze. Nabídnou vám super výhodnou slevovou kartu do Tesca, ale jedná se ve skutečnosti o revolvingový úvěr. FOTO: Kuba Turek

Na pozoru před finančními žraloky by se měli mít zákazníci obchodu Tesco na Zahradním Městě v Jabloňové ulici. Poblíž pokladem zase lákají na údajně výhodnou slevovou kartu a očekávají, že z hloupých lidí, kteří se jim upíšou, vymáčknou velké peníze.  

Jako obvykle odmítají ukázat zájemci smlouvu, vychvalují svůj revolvingový úvěr (což ona karta ve skutečnosti je) a ovečkám se snaží nakukat, jak je všechno jednoduché, průhledné a výhodné.

Není!

Zkuste si odpovědět na jednoduchou otázku: Co je to revolvingový úvěr? Když ji zodpovíte správně, měla by následovat další: Umím spravovat revolvingový úvěr a jsem dost zodpovědný na jeho splácení? 

Pokud jediná odpověď zní Ne nebo Nevím, utečte od propagačního stánku. Karta by byla pro finančního dravce poukázkou na vaše oškubání. 

Oním dravcem je společnost PPF neboli Petr Kellner. 

O tématu jsme psali již dříve:

Kdo skočí na šek Homecreditu v Tesku, je snad padlý na hlavu

HomeCredit? Nikdy a nikomu od nich nevěřte!

V Tesku plavou finanční žraloci

Tesco nabízí svou Clubcard, Homecredit otevírá bránu do finančního pekla

Co si například koupil Petr Kellner z peněz prosťáčků:

Hotel Praha v Dejvicích pomalu mizí

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.


Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.