Čunátová možná rozkrádá Prahu 10

u-zahradniho-mesta-stopTOP 09 žádá odvolání Jany Čunátové (KSČM) z funkce předsedkyně Kontrolního výboru. Na schůzi zastupitelstva Prahy 10 vystoupil s tímto požadavkem předseda klubu Michal Narovec. Důvodem je, že komunistka Jana Čunátová je většinovým vlastníkem společnosti s ručením omezeným JANOVA.

Má při tom nadstandardní přístup k informacím z radnice a TOP 09 ji podezřívá, že tyto informace zneužívá ke svému podnikání. V rozporu s uzavřenými smlouvami o nájmu mezi Městskou částí Praha 10 a JANOVA, společnost tyto prostory nevyužívá ke své potřebě, ale pronajímá dalším firmám. To se děje bez schválení podnájemních smluv městskou částí.

Jana Čunátová přes svou ultralevičáckou politickou příslušnost téměř vždy hlasovala s vládnoucí pravicovou ODS a teď i oranžovo-modrou koalicí, kterou špičky komunistů odsuzují, kudy chodí. Není tedy překvapením, že návrh na odvolání neprošel a komunistka zůstává ve své funkci.

Text: DESÍTKA.cz redakce@desitka.cz

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.

Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.