ČSSD vydala volební leták jako noviny Záběhličák

cssd-zabehlicak2018-nahled

Záběhličák je volební leták oranžových socialistů v Zátoce sviní. REPRO: Desítka.cz

Noviny Záběhličák, které se vám objevily ve schránkách, nejsou žádné noviny, ale propagační leták ČSSD. Sociální demokracie v Záběhličáku přesvědčuje voliče, že ona dělala všechno dobře a že její kandidáti do nadcházejících voleb jsou sympaťáci. Při tom je to strana, která má lví podíl na označování Prahy 10 za Zátoku sviní.

Připomeňme, že ČSSD kolaborovala během minulých volebních období v Praze 10 nejprve s ODS (poté byla buňka ODS pod vedením Milana Richtera rozpuštěna ústředím kvůli absolutní nedůvěryhodnosti), potom s ANO (starostku estébačku Radmilu Kleslovou odstavil od moci její zaměstnavatel Andrej Babiš od moci kvůli okatému dojení polostátních firem) a Zelenými (místostarostky Ivany Cabrnochové se její strana zřekla) a teď s TOP 09.

Stávající starosta Vladimír Novák se vůbec nedostal na letošní kandidátku, a proto přešel do krajně nedůvěryhodného uskupení Starostové pro Prahu.    

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.

Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.