Cabrnochová chce vypadat lépe, než se chová

Ivana Cabrnochová se už poněkolikáté pokusila vyčistit svoji minulost na Wikipedii. Vždy to za ní dělá jakýsi člověk, který se podepisuje přezdívkou Slimejš. Zda je to ona sama, nebo někdo jí blízký, nevíme. V heslu Ivana Cabrnochová vymazala skutečnost, že před druhým kolem senátorských voleb, do kterého se sama nedostala, podpořila kandidáta TOP 09, ačkoliv její Strana Zelených podporovala protikandidátku z koalice VLASTA.

Pozorný wikipedista Nazgul tuto záležitost nepřehlédl a vrátil zpět text, který vymazal Slimejš. Zní takto: 

„Ve volbách do Senátu PČR v roce 2016 svůj mandát v obvodu č. 22 – Praha 10 jako společná kandidátka SZ a ČSSD neobhájila (v prvním kole voleb získala 12,69 % hlasů a nepostoupila do druhého kola). Před druhým kolem podpořila kandidáta TOP 09 Jiřího Holubáře. Šla tak proti rozhodnutí své strany, která podpořila protikandidátku Renatu Chmelovou z koalice VLASTA.“

Ivana Cabrnochová zůstává placenou radní Prahy 10. Bývala místostarostkou za Zoufalíkovy vlády ODS, vydržela za vlády estébačky Kleslové (ANO, ČSSD) a teď je ve vedení radnice i za Nováka z ČSSD, který vládne s podporou TOP 09.  

O podobných prohřešcích Slimejše proti etice internetové encyklopedie jsme psali již v září tohoto roku: Wikipedie prokoukla Ivanu Cabrnochovou.

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.

Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.