Bydlení u Botiče patří mezi jedno z nejpříjemnějších

geosan3-nahled

Lokalit na příjemné bydlení je v Praze mnoho. Žádná z nich ale nemůže předčit úžasné bydlení u Botiče. Příroda na dosah ruky a mezitím snadná a rychlá doprava do centra města.

Text: Pavel Novotný

Foto: Geosan

Přírodní park Botič-Milíčov

Právě Prahou 10 protéká potok Botič, který tvoří chráněnou oblast meandry Botiče. jedná se o přirozený meandrovitý tok potoka Botič s břehovými porosty s výskytem chráněných a ohrožených druhů ptactva a společenstvem vodních živočichů. Na meandry Botiče navazuje přírodní park Botiič-milíčov a nedaleký hostivařský park.

Občanská vybavenost

Kromě krásných přírodních parků je na Praze 10 v okolí Botiče velmi kvalitní občanská vybavenost. Je zde mnoho škol a školek, zdravotní středisko, sportoviště a mnoho obchodů pro nákup. Za zábavou a velkými nákupy tak můžete vyrazit do nákupního centra v Hostivaři.

geosan1-nahled

Dopravní dostupnost

I přesto, že jste zde obklopeni přírodou, do centra města se dostanete velmi rychle. Jen za pár minut jste na městském okruhu. Praha 10 také patří mezi městské části s bohatou sítí cyklostezek, které vás zavedou jak do práce tak na příjemnou projížďku po okolí. Městská hromadná doprava zde jezdí ve velmi častých pravidelných intervalech.

Bytové projekty

Kromě starších sídlišť zde naleznete i novostavby, které byly velmi populární a získaly různá developerská ocenění. Zájem zde byl tak veliký, že byty byly prodány velmi rychle. Jednalo se o projekt Zelený Botič, který je již vyprodaný.

Tento projekt tak patřil mezi jeden z nejúspěšnějších developerské společnosti Geosan Development, která aktuálně staví opět velmi zajímavý projekt na Praze 4 a to Liberty Building. Liberty Building nabízí jak nové byty, tak krásné loftové byty v zrekostruované budově bývalé továrny.

geosan2

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.

Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.