Bolševická vládo, Praha není stádo?

ods2018-nahled

Volební noviny ODS v Praze 10. REPRO: Desítka.cz

Chcete veskrze neúspěšného politika ze strany, která kradla, podváděla a vinula k hrudi modré kmotry? Potom volte v komunálních volbách Filipa Humplíka z ODS, který chce být starostou Prahy 10.

Filip Humplík naposledy kandidoval do Parlamentu, ale za poslance zvolen nebyl. Do dolní komory se nedostal, ačkoliv do voleb vstupoval z druhého místa kandidátky ODS. Jenže počtem preferenčních hlasů ve vlastní straně ho přeskočili populista Václav Klaus mladší, bývalý promátor Bohuslav Svoboda, sněmovní držák Marek Benda a lovec komunistů Pavel Žáček.

Humplík se proto musel vzdát předsednictví celopražské buňky ODS. Zůstává pražským zastupitelem.

Během loňského roku opustil domovskou buňku v Praze 5 a po krátkých námluvách s Prahou 9 skončil jako člen ODS v Praze 10. 

Filip Humplík vystudoval masovou komunikaci na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Od roku 1992 pracuje v reklamě. Nejprve ve velkých agenturách Leo Burnett, Boomerang a Point2Point, později mu patřily Club Mark, zaměřený na guerilla marketing. Nyní je spolumajitelem reklamní skupiny Konektor, která pracuje pro ODS.

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.

Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.