7 důvodů, proč si vybrat www stránky zdarma

desitka-kava2-nahled

Webové stránky jsou standardní součástí komunikace jakékoliv firmy, živnostníka, organizace či spolku s klienty a zákazníky. Ti vyžadují aktuální a kompletní informace. Už je dávno pryč doba, kdy řemeslníkovi stačil web s uvedením adresy a telefonu, aby se mu zakázky jen hrnuly. Dnes musí celou svoji nabídku, služby a ceny umístit na web, aby si ho vůbec někdo všiml. K tomu zpravidla přidá fotografie nebo videa.

Starat se o takové množství dat a ještě k tomu neustále kontrolovat jejich aktuálnost, nelze bez redakčního systému. To je program, ve kterém lze jednoduše psát, třídit, přesunovat a ukládat, nebo naopak mazat texty, fotky, obrázky, grafy, videa a další soubory tak, aby se správně zobrazovaly na webové stránce v počítači, chytrém telefonu, nebo na tabletu.

Co je redakční systém?

Když mluvíme o redakčních systémech, vybavíme si aplikace, které nám při správě webu mají být nápomocné ve více směrech, než jen při správě obsahu webu. Jejich uživatel nemusí ovládat programování, ani strojové jazyky, na všechno má připravené šablony a o technické záležitosti se mu postaral již výrobce systému.

Jeden člověk s pomocí redakčního systému obslouží všechny funkce, jaké mají profesionální zpravodajské servery s desítkami redaktorů, grafiků a fotografů. Ostatně i vnitřnosti tohoto webu DESÍTKA.cz ovládá redakční systém, aniž by to čtenáři vůbec zaznamenali.

Vyplatí se vám mohutný program?

Odborníci to popisují tak, že za léta rozvoje se redakční systémy staly mnohem komplexnějšími a také více modulárními. V takto postaveném systému si uživatel může přidat mnohé funkce navíc, které v základním balíku nenašel, a tím rozšířit užitnou funkčnost webu. Skladebnost systému je velmi dobrá vlastnost, ale vyplatí se to vždy a každému?

Proč používat WWW Stránky Zdarma?

Běžný systém (Joomla, Wordpress, Drupal)

WWW stránky zdarma Banan.cz-webhosting

Instalace

Instalace vyžaduje větší uživatelskou znalost, je třeba ji dělat ručně. Pro spuštění některých přídavných balíčků je nutný i zásah do kódu.

Vše je na jedno kliknutí, které Vám navíc může udělat technická podpora.

Podpora

Pokud máte problém, musíte si jej vyřešit sami nebo doufat v něčí radu na diskuzních fórech, která se nemusí dostavit a nemusí ani pomoci.

Profesionální podpora, sedm dní v týdnu, dvacet čtyři hodin denně.

Vzhled na míru za hubičku

Nevyhovují Vám šablony? Grafik si naúčtuje za vytvoření nové několik tisíc.

Vytvoříme Vám vzhled na míru již od 350 kč, navíc máme spoustu kladných referencí.

Snadné ovládání

Velké množství funkcí (navíc často v angličtině) může méně znalého uživatele zastrašit. Často složité na orientaci.

Vyvíjeno s Vámi a pro vás. Maximálně přehledný systém vyvíjený s důrazem na intuitivní ovládání.

Rychlost

Velké množství nepoužívaných funkcí, které zpomalují rychlost načítání, což způsobuje špatnou uživatelskou zkušenost.

Rychlé načítání, optimalizovaný běh

Bezpečnost

Otevřený kód umož?uje útočníkům snadněji proniknout do webu. Častý cíl plošných útoků a spambotů.

Kvalitní ochrana v kombinaci s uzavřeným systémem zabezpečuje všechna vaše data

Kvalita

Obsah třetích stran je rozličné kvality a jsou známy případy kdy si nic netušící majitel stránek sám nainstaloval na web vir, maskovaný za přídavný modul.

Náš vlastní systém u kterého máte jistotu kvality.

Pokud tápete, jak pracovat s webem, nebo zda s ním vůbec začít, dejte našemu redakčnímu systému šanci, určitě budete překvapeni, jak je to snadné. Můžete se také obrátit na naši technickou podporu podpora@banan.cz nebo přímo navštívit stránku http://www.banan.cz/testovaci-rs a nezávazně si jej vyzkoušet.

(komerční prezentace)

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.


Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.