6x jídlo a pití v Cíli na Zahradním Městě

cil-kolo-uvytovna-nahled

Obchodní centrum Cíl na Zahradním Městě se mění občanům před očima. Právě nabízí stále více možností, jak se najíst a napít.

Text a foto: Kuba Turek jakub.turek@desitka.cz

Uprostřed haly v prvním patře stále sídlí kavárna Acafé. Její hosté jako by seděli na palubě zaoceánské lodi a shlížejí dolů na hemžení u supermarketu Albert. Sice se loni začalo čepovat pivo a rázem zhrubla její klientela, ale letos se vrátily do nabídky dorty a chlebíčky, a tak je to dobrá možnost, jak si zdarma přečíst noviny, vypít kávu a dát si něco malého k jídlu.

Pod kavárnou v přízemí vloni zkrachovala vinárna a nahradil ji malý pivní bar.

cil-vinarna-nahled

Pokud nemáte rádi hořkou chuť piva a raději zajdete na sladkost, je vám v zadní část přízemí k dispozici Zelenkova cukrárna. Spíš se tady sedí, ochutnává a popíjí, než že by se sem chodilo pro dortíky domů. Nepříjemné je, že hned vedle je vchod do kasina.

Máte spíš hlad než chuť? V patře se uchytila čínská jídelna Chuchu. Je v místech, kde se v rychlém sledu vystřídaly lahůdky a bufety, ale žádný podnik tu nevydržel tak dlouho, jako Asiaté.

Další asijská jídelna je v provozu před obchodním domem Cíl u autobusové zastávky. Vietnamský Lotus Viet disponuje jen několika stolky, ale najíst se tu dá.

cil-stanektextil2-nahled

Před hlavním vchodem do Cíle stojí prodejní karavan pekařství Bohemia. Zdá se, že nabízí mnoho druhů pečiva, ale není ho víc a v lepší kvalitě, než si zákazníci mohou koupit v Albertu.

cil-pekarkaravan4-nahled

Dříve vyhlášená pizzerie, později hospoda v budově tvaru létajícího talíře přistávajícího na krám s drogerií, kvalitativně velmi upadla a teď je zavřená. Doufejme, že ji zase pozvedne šikovný a zkušený restauratér.

cil-hospoda-nahled

INFO: Obchodní centrum Cíl


Zobrazit místo Restaurace Praha 10 na větší mapě

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.

Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.