3500 nafocených projektů Evropské unie

dubec-park-revitalizaceSoutěž Vyfoť projekt, kterou Ministerstvo pro místní rozvoj odstartovalo první prázdninový den, vstoupila do své druhé poloviny.

Za první měsíc vyfotili soutěžící více než dva tisíce projektů, což reprezentuje zhruba šest tisíc fotografií. Ke dnešnímu dni je vidět na webu již 3500 projektů!

Některé z nich se týkají také Prahy 10. Na soutěžním webu si můžete prohlédnout například revitalizovaný přírodní park v Dubči, opravenou starou Vršovickou vodárnu na vltavském břehu v Braníku, nebo rekonstruovanou Sluneční školu.

Text: Ondřej Petr Ondrej.Petr@mmr.cz

Šanci vyhrát má každý, kdo vyfotí a do 31. srpna nahraje na soutěžní web www.vyfotprojekt.cz alespo? jeden projekt realizovaný za podpory fondů Evropské unie.

Vítězové budou vyhlášeni v hlavní kategorii Nejtalentovanější fotograf/ka a vedlejší kategorii Nejaktivnější fotograf/ka.

Všichni přihlášení soutěžící jsou automaticky zařazeni do pravidelného slosování o ceny o atraktivní ceny.

Co můžete vyhrát? Kromě kvalitních digitálních zrcadlovek, rodinných digitálních kompaktů, fotokurzů dle vlastního výběru, knih s fotografickou tématikou, poukazů na nákup outdoorového vybavení se hraje také o víkendové pobyty pro dvě osoby v hotelech, jejichž rekonstrukce byla podpořena z fondů Evropské unie, a další atraktivní ceny.

Neváhejte, fotografujte a soutěžte!

Sta?te se přítelem Vyfoť projekt na Facebooku.

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.

Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.