Archiv

     

Těmto podmínkám vyhovují 4 texty.

Dopravní nehoda na Zahradním Městě

Po třetí hodině odpolední nabourala do sebe dvě osobní auta na křižovatce ulic Jabloňová a V Korytech. Ačkoliv dopravní nehoda vypadal hrůzostrašně, obešla se naštěstí bez zranění. Pouze bylo potřeba dvě hodiny jezdit skrz křižovatku opatrně.

KOMENTÁŘ: Doba je divná

Moji přátelé se stali členy rady v Praze 10. Výsledky po volbách byly těsné a tak „špatně“ rozložené, že nebylo možno sestavit rozumnou koalici. Při všech možných variantách a kombinacích bylo jasné, že ti, co by nově zasedli ve vedení města si musí zadat se starými strukturami, které se pochopitelně nevzdají bez boje. 

Pokračování tohoto článku »»»

A bylo hůř! Zastupitelstvo jednalo o penězích

cunatova-jana-nahled

Jana Čunátová šéfuje kontrolnímu výboru Radnice Prahy 10. KSČM má jít proti ANO? FOTO: archiv Pavlíny Hájkové z jednání o rozpočtu Prahy 10 na rok 2015

KOMENTÁŘ Nechci kazit sobě ani jiným víkend, ale musím vydat svědectví ze včerejšího zastupitelstva Prahy 10 pro neinformované a hlavně pro voliče ANO a senátorky Ivany Cabrnochové. Jestliže Prahu 10 svíralo celá léta mrazivé a devastující sevření koalice ODS + ČSSD včetně příslušných kmotrů, situace je stále stejně šílená a potvrzuje se zde platnost mého oblíbeného rčení, že vždycky může být ještě hůř.

Pokračování tohoto článku »»»

Strašnická škola: 1. Staráme se o vás. 2. Tlačí na nás lidé. 3. Vykašlali jsme se na barák.

strasnicka2013-hodiny-nahled

Za pět minut dvanáct? Nebo už po půlnoci? Na Strašnické se rozhoduje o škole, radnici a miliardách, které patří občanům Prahy 10. ILUSTRAČNÍ FOTO: Kuba Turek

O uplynulém víkendu udělali radní Prahy 10 názorový a ekonomický kotrmelec. Prohlásili, že strašnickou školu, o kterou se drahná léta nestarali a dokonce ji už dávno vystěhovali, vrátí dětem. Snaží se tím občany přesvědčit, že jsou muži a ženami na svém místě, neboť se starají o svěřený majetek. Zároveň ve druhém plánu ustupují nátlaku občanských sdružení a opozičních politických stran, které chtějí zvelebovat veřejné prostory. Dnes vyšel najevo i třetí plán spojený se školou na stanici metra Strašnická – celopražský Magistrát pohrozil Praze 10, že ji školu odebere, když ji řádně nevyužívá.

Pokračování tohoto článku »»»

Aplus Hotel - levné ubytování v Praze

Tip na nové byty Malý Háj na Praze 10 ve Štěrboholech.