Archiv

     

Těmto podmínkám vyhovuje 72 textů.

Pelíšky pro psy: pelechy, matrace a deky

matracepropsa1Kde bydlí psi, kteří s námi žijí ve městě? Jen málokterý má vlastní boudu na zahradě. Většina psů má doma vlastní pelech, matraci a deku. Zatímco my lidé spíme v posteli, sedíme na židli a máme rádi polštáře i peřiny, naši čtyřnozí přátelé si hoví ve svých pelíšcích.

Pokračování tohoto článku »»»

Půjčka bez doložení příjmu přes internet. Průvodce světem peněz: Proč, kdy, jak?

zena-vlasy-svetr-nahled Jednou za čas by uvítal půjčku finanční hotovosti téměř každý. V Praze 10 na to funguje hustá síť bank i nebankovních společností. Peníze od nich mají ale jeden háček – trvá několik dní, než se dostanou na váš účet, nebo rovnou na ruku. Tuto nevýhodu odstraňují půjčky po internetu. Přehled půjček a podmínek, za jakých je můžete získat, nabízí specializovaný server PůjčkyPřehledně.cz – Půjčte si přes internet.

Pokračování tohoto článku »»»

K čemu je dobrá ready made společnost?

intersparhostivar-nahled Chci začít podnikat! Vím, co svým zákazníkům nabídnu a jak to udělám. Musím tedy udělat důležitý krok – stanu se živnostníkem (OSVČ), nebo založím firmu. Mohu si vybrat, zda bude nejvýhodnější společnost s ručením omezeným (s.r.o.), akciová společnost (a.s.), komanditní společnost (k.s.), nebo veřejná obchodní společnost (v.o.s.). Na začátek je nejjednodušší a nejbezpečnější nákup tak zvané ready made s.r.o.

Foto: Hana Suchá redakce@horydoly.cz

Pokračování tohoto článku »»»

Kde sídlí vaše firma? Nepotřebujete lepší adresu?

citroen-papir-nahled

Sídlo firmy je jedním ze znaků úspěchu v podnikání. Kdo má centrálu svého podniku na dobré adrese v centru Prahy, je na tom určitě lépe, než firmička na periferii. Zároveň pro podnikatele z menších měst je často nutné, aby své firmy přestěhovali do Prahy, neboť tak uniknou závisti a nesmyslným kontrolám, které mohou být až šikanózní.

Pokračování tohoto článku »»»

Jak ušetřit? Nakupovat přes Kupónslevový.cz

taska-nahled Slevové kupóny mají rádi zákazníci i obchodníci. Nakupující díky nim ušetří a prodávající zase přitáhnou lidi do svých prodejen. Po dlouhá desetiletí se používaly v papírové podobě, prodejní sítě je rozdávaly jako sešitky, noviny tiskly na inzertních stranách a prodavači je dávali svým klientům rovnou do ruky, aby si k nim našli cestu i příště. Razantní nástup internetu sice poslal papírové kupóny na smetiště dějin, ale princip zůstává zachován. Jak by ne, když vyhovuje každému…

Ilustrační foto: Maloja

Pokračování tohoto článku »»»

Skartace - služba, kterou REISSWOLF nabízí nejen v Praze 10

desitka-redakce-nahled

Archivace a skartace písemných materiálů jsou alfou a omegou každé firmy, podniku, společnosti, sdružení či spolku. Jako rodné sestry se starají, aby se našla každá podrobnost, kterou je potřeba najít, ale zárove? aby firma nebyla zahlcena zbytečnými papíry. Skartovat nepotřebné materiály můžeme sami, ale ve větších firmách se vyplatí najmout profesionály. Takové služby nabízí REISSWOLF po celé České republice a tedy i v Praze 10.

Foto: Kuba Turek jakub.turek@desitka.cz

Pokračování tohoto článku »»»

Právo a účetnictví advokátní kanceláře Koschin

benzin-agipzahradnimesto-nahled

Kompletní servis pro podnikatele v oblasti právních, da�?ových a účetních služeb, včetně zpracování mzdové a personální agendy poskytuje pražská advokátní kancelář Koschin. Její služby lze využít i v Praze 10. Podotýkáme ovšem, že kompletní služby jsou vhodné jen pro některé firmy – z důvodů organizačních, finančních a nakonec i strategických. Je proto nutné pečlivě rozvažovat, co přesně podnikatel potřebuje hned, co využije v nejbližší budoucnosti a zda se může setkat i s některými specialitami, které advokátní kancelář nabízí.

Ilustrační foto: Kuba Turek jakub.turek@desitka.cz

Pokračování tohoto článku »»»

Pražská správa nemovitostí nabízí kanceláře

kodanska25a-nahled Realitní společnost Pražská správa nemovitostí zprostředkovává vedle bytů a komerčních nemovitostí také pronájem kanceláří. V Praze 10 jich nabízí aktuálně pět, v celém hlavním městě čtyřiapadesát a v celém Česku jich má v nabídce čtyřiašedesát. Nabídka se však stále mění podle situace na realitním trhu.

Foto: Pražská správa nemovitostí www.psn.cz

Pokračování tohoto článku »»»

Trendy plavky 2014

slavia-bazen-venku-l-nahled

Ještě jste si nekoupili plavky? Je nejvyšší čas vyrazit do obchodu nebo do internetového shopu. Hostivařská přehrada má krásnou vodu, na Slatině a v Podleském rybníku se koupají nenapravitelní romantici, kondiční plavci vylepšují svoji postavu ve venkovní padesátce na Slavii a rodinky si užívají v čestlickém Aquapalace. Tak to bude nejméně do konce prázdnin u nás v Praze 10. Podívejte se na ukázky aktuálních plavek z e-shopu Pěkné prádlo a inspirujte se k nákupu.

Foto: Pěkné prádlo www.peknepradlo.cz

Pokračování tohoto článku »»»

Video: přednášky k osobnímu rozvoji zdarma

zena-vlak-nahled

Máte občas pocit, že se nevyznáte ve složitém světě byznysu, práce a někdy i osobních vztahů? Neděste se – to někdy zažije každý! Abyste ale neztratili krok s dynamickou současností, je nanejvýš vhodné, abyste se neustále vzdělávali. Nemusíte kvůli tomu chodit do školy, ale každá vhodně zvolená přednáška vás může posunout o kousek dál. Portál MotivP s nahranými konferencemi především na téma osobnostního rozvoje, lidských zdrojů a psychologie, poskytuje přednáška ke zhlédnutí zdarma.

Foto: Peak Performance

Pokračování tohoto článku »»»

Pohřební ústav Pegas CZ zařizuje poslední rozloučení v celé Praze

bohdalec-zapadslunce-nahled

Poslední rozloučení je poslední záležitostí, kterou můžeme poskytnout zesnulému na tomto světě. I nejobyčejnější, nejchudší a nejosamělejší člověk si zaslouží úctu a pokoru při své poslední cestě. Důstojný doprovod mu poskytují příbuzní a přátelé, kterým obvykle pomáhá pohřební služba.

Foto: Kuba Turek jakub.turek@desitka.cz

Pokračování tohoto článku »»»

Vše pro psy a kočky. Nezapomeňte!

pes-boxer-vycvik

Nový obchod pro psy a kočky Pesklub.cz byl otevřen ve Strašnicích na adrese Nad Primaskou 33. Funguje na internetovém základě, zboží si můžete nechat zaslat poštou, ale také je možné ho vyzvednout osobně.

Text: Andrea Černá redakce@desitka.cz

Foto: OT redakce@desitka.cz

Pokračování tohoto článku »»»

RECEPT: Zelený džus ze zelí a špenátu

trh-parkhostivar-201109a-nahledVšichni pijeme a někteří i vyrábíme džusy ze sladkého ovoce. Ze zeleniny ještě tak z rajčat a odvážlivci třeba z celeru. Jenže v módě je také listová zelenina – špenát, zelí a salát. Zelená šťáva je zdravá, má originální chuť, pochutnáte si na ní a případně překvapíte návštěvu.

Foto: Kuba Turek jakub.turek@desitka.cz

Pokračování tohoto článku »»»

Ještě nemáte svoji appku? Adamapp ji zařídí

mobil-sony Sotva si podnikatelé zvykli na fakt, že bez vlastních webových stránek nelze prodávat zboží ani poskytovat služby, museli zajistit facebookový profil, aby o sobě dali vědět zákazníkům. Letos přišla doba aplikací na chytré mobilní telefony. Kdo si je nezřídil, přichází o výdělek.

Foto: Kuba Turek jakub.turek@desitka.cz

Pokračování tohoto článku »»»

Jen práce? Jenprace.cz!

parkchrpova20106-nahled

Nabídek na práci není nikdy dost. Zvlášť v dnešní době, kdy zaměstnavatelé shánějí dobré zaměstnance jako diví a zárove? lidé hledají slušnou práci často dlouhé měsíce. Proto se vedle zavedených pracovních portálů rozjela jejich nová konkurence Jen Práce. Čerstvý vítr na trhu práce zavanul i do Prahy 10.

Pokračování tohoto článku »»»

Hurá do pravěku! Tentokrát s Korejci

huradopraveku-nahled

Cestování časem je snem lidstva od jeho počátků a zřejmě jím zůstane do skonání světa. Pojďme se tedy zasnít. Do kin právě přišel animovaný korejský film Hurá do pravěku! V Praze 10 teď zůstalo jenom jedno velké kino Premiere Cinemas 

Obrázek: Intersonic

Pokračování tohoto článku »»»

Soudní překlad? Kamarád ani Google nepomůže

zena-cepice V podnikání i zaměstnání je třeba mít v rukou čas od času překlad dokumentu, který je hodnověrný a nezpochybnitelný. V Česku se mu oficiálně říká soudní překlad a mohou ho zpracovat pouze krajskými soudy pověření soudní překladatelé.

Rejstřík pověřených překladatelů pro Prahu 10 vede Městský soud v Praze. Informační centrum je umístěno v budově soudu Slezská 9, vchod z ulice Blanická – číslo dveří 112/A v 1. patře. Evidenci znalců a tlumočníků najdete také na oficiálním portálu Justice.

Pokračování tohoto článku »»»

Sto soudních síní v jednom areálu

Justiční areál Na Míčánkách FOTO: Mates

Za dob Rakouska-Uherska zde byla kasárna Jana Roháče z Dubé, dnes tu sídlí soudy pro půl Prahy. Největší justiční komplex v České republice se nachází ve Vršovicích.

Pokračování tohoto článku »»»

Děti utíkají před lidožravým Ugu

Dětský oddíl Tuláci Malešice v rámci celoroční hry navštívil pravěkou planetu Huhu. Náčelník Ugu se je pokusil sníst. Dětem se ale podařilo utéct a schovat se.

Video: Tuláci Malešice oddil@tulaci.eu

Pára se valí po Jabloňové

Unikající pára FOTO: Mates

Mraky horké páry se valí ze země u polikliniky na Zahradním Městě. Chodci se zastavují a zvídavě sledují neobvyklé divadlo. Na ulici zpomalují auta. Zaměstnanci Pražské teplárenské kontrolují situaci a lezou do teplovodní šachty poklopem o sto metrů dál u základní školy.

Pokračování tohoto článku »»»

Lidé se bouří, v Tesku na Zahradním Městě není pečivo!

tesko-neni-pecivo-nahled V Tesku na Zahradním Městě není večer pořád pečivo. Mnoho lidí si na to stěžuje, ale jen málokdo se odhodlá to přímo říct zaměstnancům obchodu. Dnes si stěžovala paní, která nevěřila vlastním očím: „To je jako za socialismu. V šest hodin odpoledne nemají chleba, housky ani rohlíky.“

V Tesku na Zahradním Městě jako obvykle v tuto dobu nebylo pečivo. Do konverzace o této nejapné situaci se dostalo nad prázdnými regály náhodně několik zákazníků a tři zaměstnanci Teska. Paní středního věku se odhodlala napsat do knihy stížností.

Dostala se přes ochranku a pokladní až k mladé blonďaté vedoucí směny. Po velmi nepříjemném jednání se dozvěděla, že si může napsat co chce a kam chce, ale že žádná kniha přání a stížností v Tesku neexistuje.

Pokračování tohoto článku »»»

U Botiče se staví Kaskády

stavba_pracska_bus-nahled-nahledMasivní bytová zástavba se rozjela v údolí Botiče mezi Hostivaří a Záběhlicemi.

Malé sídliště zvané Kaskády se právě staví v místech, kde stávaly provizorní budovy zahradnictví a bytového družstva Mládeže.

V sousedství již stojí moderní sídliště Nové Zahradní Město na jedné straně a na druhé straně několik novostaveb ve starých Záběhlicích převážně pro obytné účely. Obyvatelé Kaskád budou mít krásný výhled na meandry Botiče.

Stavitelé tím ale zničí přírodu. Do Kaskád se mají stěhovat první nájemníci již za rok. Že by tímto krokem začalo zastavování Trojmezí?

Pokračování tohoto článku »»»

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.


Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.