Vršovická špička ve stolním tenisu

stolnitenis-starecStolní tenis ve Vršovicích letos dosáhl nejlepšího výsledku v moderní historii.

Stolní tenisté TJ Lokomotiva Vršovice vybojovali 2. místo v celostátní extralize a zárove? vyhráli Český pohár.

V ligovém finále podlehla Lokomotiva Vršovice družstvu El Ni?o Praha. Ve finále poháru na sebe narazila obě mužstva znovu a výsledek byl přesně opačný.

Příští rok bude špičkové mužstvo vršovické Lokomotivy tvořit Slovák Michal Bardo?, Japonec Kenta Matsudaira, Čech Jiří Vráblík a trenérská legenda Milan Orlowský.

Klub je však otevřený všem výkonnostním sportovcům všech věkových kategorií. Proto se již ve středu 22. června od tří hodin odpoledne koná nábor dětí 6 – 12 let.

Text: DESÍTKA.cz redakce@desitka.cz