Podzimní čištění ulic 2014

vrsovicka-belocerkevska-oprava2011c-nahled Blokové čistění ulic potrvá v Praze 10 od září do října. Komunikace jsou s předstihem označeny dopravními značkami „zákaz zastavení“ vždy na konkrétní den od 8 do 15 hodin. Odstra?ují se velké nečistoty, prach a rostoucí tráva na okrajích u chodníků.

Text: DESÍTKA redakce@desitka.cz

Foto: Kuba Turek jakub.turek@desitka.cz

Podívejte se na termíny, kdy budete muset odstranit vaše auto před domem a zaparkovat jinde. Pokud to neuděláte, bude váš automobil odtažen na záchytné parkoviště.

pondělí 8. září

Azalková, Na Groši, Pod Průsekem, Pod Štěpem, Pražská, Strašnická, U Průseku, U Štěpu, Záveská

úterý 9. září

Kapraďová + parkoviště u č. 2–10, Sasanková, Platanová (Sasanková – Kapraďová), Topolová (Zvonková – Práčská), Jasmínová, parkovací cesta + spojka s Práčskou, Přesličková, Hledíková + spojky s Jasmínovou I. a II. + parkoviště, Jiříčkové, Mládežnická, Škábova, parkoviště podél Práčské u křiž. s ul. Jiříčkové, Ellnerové, Aubrechtové

středa 10. září

Ostružinová (Fialková – Jablo?ová) + parkoviště, Střemchová (Malinová – Jablo?ová), Šafránová, Rybízová (Jahodová – Malinová), Malinová (pomněnková – Střemchová), Hvozdíková (Jahodová – Sněženková), Topolová (Jahodová – Zvonková), Chrpová (Jahodová – Jablo?ová), Zvonková, Sněženková, Leknínová, Holubkova, Jablo?ová – parkovací zálivy, Třezalková, Fialková

čtvrtek 11. září

Šalvějová (V Korytech – Želivecká), Želivecká, Slívová, Chmelová, Narcisová, Jetelová, Mečíková, Břečťanová (V Korytech – Hyacintová), Hlohová, Meru?ková (Hlohová – Jablo?ová), Hyacintová (Břečťanová – Jablo?ová), Jablo?ová (V Korytech – Ostružinová), Ostružinová (Hlohová – Jablo?ová), U Zahradního Města (Jablo?ová – Hlohová), Jesenická, V Ochozu, Nad Trnkovem, Na Vinobraní, Ke Skalkám, Před Skalkami II, Přespolní, Za Návsí, Bramboříková, Oty Pavla, Pöslova, U Vinné Révy, Ve Slatinách, Ryšánkova.

pátek 12. září

Ostružinová (Podléšková – Fialková), Pivo?ková (Ostružinová – Jahodová) + spojka s Karafiátovou, Pomněnková, Jiřinková, Kalinová, Macešková, Kosatcová, Rybízová (Kosatcová – Jahodová), Hvozdíková (Macešková – Jahodová), Fialková (Ostružinová – Jahodová), Chrpová (Podléšková – Jahodová), Jahodová (Ostružinová – Pomněnková)

pondělí 15. září

Rozmarýnová, Slunečnicová, Podléšková, Nám. Mezi zahrádkami + spojka s Kopretinovou, Kopretinová, Mateřídoušková, Petrklíčová + slepé úseky, Pampelišková, Ostružinová (Podléšková – Rozmarýnová), Karafiátová + spojka s Podléškovou, Jahodová (Topolová – Švehlova), Švehlova (spojka nám. Mezi zahrádkami – Kopretinová), Topolová (Macešková – Jahodová)

úterý 16. září

Prusická, Mukařovská, Konojedská, Uhříněveská, Královická, Křenická, Jevanská (Mukařovská – Vyžlovská), Olešská, Hájecká, Mukařovská, Třebohostická, Novostrašnická, Ondřejovská, Mirošovická, Michalangelova, Donatellova, Dürerova, Rubensova, Rembrandtova, Vyžlovská, Aldašínská, Přetlucká.

středa 17. září

Tehovská, Štíhlická, Doubravčická, Žernovská, Nedvězská + 2 parkoviště, Strašínská, Na Výhledech, Pod Strání, Mukařovská (Tehovská – Na Padesátém), Uhříněveská (Tehovská – Na Padesátém), Dubečská (Nedvězská – Pod Strání), Dubečská (Průběžná – Stránčická)

čtvrtek 18. září

Solidarity (V Olšinách – Štěchovická), Tomická, Květnická, Šibřinská, V Rybníčkách, Sečská, Flájská, Štěchovická (K Rybníčkům – V Rybníčkách), Oravská, Žermanická, Nosická, Žinkovská, Slapská, Dobročovická (V Olšinách – V Rybníčkách)

pátek 19. září

Krupská, Voděradská, Nučická plus 2 spojky s Krupskou, Světická , Dubečská (Kolovratská – Pod Strání), Dubečská (Nučická – Průběžná), Foersterova, Kolodějská, Na Polníku

pondělí 22. září

Gutova (K Rybníčkům – slepá) + část pokračování kom. Gutova, K Rybníčkům (Ke Strašnické – Kolovratská), Svojetická, Srbínská, Ke Strašnické, Újezdská, Petrovická, Pitkovická, Čestlická , Benická, Nupacká

úterý 23. září

Na Vrších, Malá Bylanská, V Předpolí (Na Hroudě – U Hranic), U Hráze (Na Hroudě – Pod Altánem), U Hranic, Bylanská, Gutova (Průběžná – U Hráze), Pod Altánem (Na Vrších – Průběžná) + slepý úsek, U Trati, Molitorovská, Na Spádu (U Trati – Na Spádu), Železniční (Na Spádu – U Trati), Kruhová, Bajkalská, Kubánské náměstí, Litevská, Murmanská, Na Hroudě, Na Stezce, Omská, U Hráze, V Předpolí.

středa 24. září

Irkutská, Krátká, Nad Olšinami, Vilová (Pod Rapidem – U Nových vil), Mrštíkova (Pod Rapidem – U Nových vil), Nad Primaskou (Ruská – U Nových vil), Pod Rapidem + spojka Mrštíkovou, Za Strašnickou vozovnou

čtvrtek 25. září

Vilová (U Nových vil – Starostrašnická), Mrštíkova (U Nových vil – Saratovská), Nad Primaskou (U Nových vil – Saratovská), U Nových vil, Věšínova, Za Poštou , Kralická, Saratovská, Pod Hotelem (slepý úsek z Bečvářovy), Bečvářova, Na Hroudě (U Hráze – U Vesny), U Vesny (V Olšinách – Na Hroudě), Amurská, Bajkalská, Čeljabinská, Dukelská, Gruzínská, Jakutská, Jerevanská, Karpatská, Kišiněvská, Krasnojarská, Lvovská, Tulská, Užocká, Vladivostocká, Voly?ská

pátek 26. září

Dobročovická (V Olšinách – Novostrašnická), Novostrašnická (Úvalská – Dobročovická – až slepý konec), Škvorecká, U Kombinátu, Dvouletky, Dětská, Pod Hotelem (slepý úsek z Dětské), Brigádníků, Solidarity (Černokostelecká – V Olšinách), Turnovského

pondělí 29. září

V Úžlabině, Tejnická, Černická, Vyká?ská, Břežanská, Tismická, Rostoklatská, Tuklatská, Kounická + spojka s Limuzskou, Malínská, Vrátkovská, Pla?anská

úterý 30. září

Na Vinici, Pod Strašnickou vinicí, Blatovská, Ve Stínu, Na Výsluní, Jirenská (Vrbčanská – Černokostelecká), Vrbčanská, Révová, Hřibská, Běchovická, Hostýnská (Počernická – Na Vinici), Slunečná (Počernická – Běchovická)

středa 1. října

Počernická, Ruská, Bělocerkevská, Pod Rapidem, Benešovská, Hostýnská, Limuzská, Na Palouku, Slunečná

čtvrtek 2. října

Strnadova, Vydrova, Chládkova, Janderova vč. spojky, Ka?kova (U Tvrze – Ka?kova), Heldova (Tomsova – Niederleho), Tomsova, Niederleho (Heldova – slepý úsek), Kampánova, Bacháčkova, Mistrovská, Na Univerzitním statku (Mistrovská – Malešické nám.), Malešické nám., Malešická (Malešické nám. – Mistrovská – pravá strana od Malešického nám.), Malešická (Zálužanského – Pobořská – pravá strana k Malešickému nám.), Gollova, Ungarova

pátek 3. října

Útulná, Skřivanská (Nad Vodovodem – Chotou?ská), Chotutická , Nad Vodovodem (Na Palouku – Cerhenická), U Krbu vč. spojky, Hostýnská (Útulná – Počernická), Slunečná (U Krbu – Počernická), Nad Úžlabinou, parkoviště u kom. Útulná, Názovská, Janýrova, Chotou?ská

pondělí 6. října

Troilova, Bydžovského, Kodicilova , Božecká, Lipecká, Cerhenická (Káranská – Počernická), Zálužanského, Limuzská (Počernická – Káranská), Káranská (Cerhenická – Pobořská), Pobořská, Přistoupimská, Tuchorazská, Ovčárská

úterý 7. října

Na Třebešíně, Pod Kapličkou, Okrajní, Pod Viktorkou, Nad Třebešínem I. , Nad Třebešínem II., Nad Třebešínem III., Na Úseku, Pod Třebešínem, Slunečná (U Krbu – Na Třebešíně), Nad Kapličkou (Slunečná – Za Třebešínem), Za Třebešínem, Za Stadionem (Nad Kapličkou – Za Třebešínem)

středa 8. října

Ruská (Chorvatská – Benešovská), Hradešínská (Chorvatská – Šrobárova), ?íčanská (Benešovská – schody), Na Zájezdu (?íčanská – slepý úsek), Bošická, Vlašimská, Bratří Čapků, Korunní (Chorvatská – Jičínská, pravá strana), Benešovská (Korunní – ?íčanská)

čtvrtek 9. října

U Vodárny (Korunní – Hradešínská), Nitranská (Dykova – Korunní), ?ipská (Dykova – Korunní), Chorvatská, Dykova (U Vodárny – Chorvatská), Hradešínská (Chorvatská – U Vodárny), Slovenská (Na Šafránce – schody do Hradešínské), Na Šafránce, Estonská (Hradešínská – Ruská), Sobotecká, Korunní (U Vodárny – Chorvatská – pravá strana)

pátek 10. října

Voroněžská, Kozácká, Krymská, Sevastopolská, Charkovská, Donská, Rybalkova (od č. 29 – Charkovská), Černomořská, Na Královce, Košická (Krymská – Moskevská), Koda?ská (Moskevská – Norská) + zálivy, Koda?ská (Krymská – Moskevská), Estonská (Ruská – Koda?ská), Ruská (Moskevská – Norská), Francouzská (Moskevská – Slovenská)

pondělí 13. října

Oblouková (Vršovická – Sportovní), Na Spojce, Orelská, Holandská, nám. Svatopluka Čecha, Madridská, Minská (Vršovická – Moskevská), Slovinská (Moskevská – Koda?ská), Norská (Madridská – Holandská), Žitomírská (Sportovní – Moskevská)

úterý 14. října

U Vršovického nádraží (Košická – Vršovická), Košická (U Vršovického nádraží – Krymská), Sámova + slepý konec, Petrohradská (Vršovická – Rostovská), Rostovská, Borodinská (Smolenská – Rostovská), Sportovní (Vršovické náměstí – Vršovická), Na Kovárně, Vršovické náměstí, Pod Stupni

středa 15. října

Norská (Koda?ská – Ruská), Žitomírská (Moskevská – Ruská), Finská, Mexická , Bulharská, Slovinská (Koda?ská – Bulharská), Tolstého, Arménská, Moldavská, Kavkazská (Altajská – Moskevská), Koda?ská (Norská – Moldavská)

čtvrtek 16. října

28. pluku, U Roháčových kasáren, Konopišťská, Novorossijská, Koda?ská (Moldavská – Vršovická), Kavkazská (Moldavská – Koda?ská), Altajská, Archangelská, Na Míčankách

pátek 17. října

Na Pahorku (mimo úsek Tachlovická – Na Sychrově), Na Sychrově (Na Pahorku – Tachlovická), Tachlovická (Na Sychrově – Na Pahorku), Svahová, Na Křivce, Křeslická, K Topírně, Osnická + 2 spojky od Bohdalecké, Modletínská, Popovická, V Dolině, Brtnická, Nad Vršovskou horou, Elektrárenská, Pod Sychrovem I., Pod Sychrovem II., Výstupní, Osnická (na Křivce – Pod Sychrovem I.)

pondělí 20. října

Bartoškova, K Botiči, K Louži, Lopuchová, Na Louži, Nad Vinným Potokem, Novgorodská, Oblouková, Petrohradská, Pod Soutratím, Přípotoční, Sportovní, U Seřadiště, U Vršovického Nádraží, Ukrajinská

úterý 21. října

Elektrárenská, U Slatin, Nad Vršovskou Horou, Novobohdalecká, Nad Bohdalcem I

středa 22. října

Baškirská, Uzbecká, Kazašská, Kirgizská, Magnitogorská, Tádžická, Taškentská, Turkmenská, Uljanovská

pátek 24. října

Buková, Habrová, Květinková, Na Jarově, Osiková

Komentáře

Tip na nové byty v Praze 10 od developera FINEP. Projekt Malý háj ve Štěrboholech vás jistě zaujme!
Pojištění od Hyperfinance cestovní pojištění, úrazové pojištění a další Předpověď počasí Praha 10