Kdy se budou uklízet ulice v roce 2012

auto-bmwBlokové čištění ulic v Praze 10 začíná zítra v úterý 24. dubna. Provádí ho Technická správa komunikací, oblastní správa Východ.

Úklid provádějí úklidové čety vždy od osmi do patnácti hodin. V tu dobu také platí zákazy stání, které týden předem avízují přenosné dopravní značky.

Stojící auta, která překáží čištění ulic, jsou odtahována na náklady jejich majitelů. Lze je najít na odstavných parkovištích, o kterých má přehled Městská policie. Odtažení stojí dva až tři tisíce korun.

Pozor také na pokusy odstavit auto na plochu městské zeleně nebo nebo na chodník. To je samozřejmě zakázané a strážníci to nemilosrdně trestají vysokými pokutami.

Text: DESÍTKA.cz redakce@desitka.cz

Přehled blokového čištěnéí ulic v Praze 10

úterý 24. dubna. Kapraďová + parkoviště u č. 2–10, Sasanková, Platanová (Sasanková – Kapraďová), Topolová (Zvonková – Práčská), Jasmínová, parkovací cesta + spojka s Práčskou, Přesličková, Hledíková + spojky s Jasmínovou I. a II. + parkoviště, Jiříčkové, Mládežnická, Škábova, parkoviště podél Práčské u křiž. s ul. Jiříčkové, Ellnerové, Aubrechtové, Sněženková (Hvozdíková – Práčská)

středa 25. dubna Ostružinová (Fialková – Jablo?ová) + parkoviště, Střemchová (Malinová – Jablo?ová), Šafránová, Rybízová (Jahodová – Malinová), Malinová plus 2× spojka s Jablo?ovou, Hvozdíková (Jahodová – Sněženková), Topolová (Jahodová – Zvonková), Chrpová (Jahodová – Jablo?ová), Zvonková, Sněženková (slepý úsek – Hvozdíková), Leknínová, Holubkova, Jablo?ová – parkovací zálivy

čtvrtek 26. dubna Šalvějová (V Korytech – Želivecká), Želivecká, Slívová, Chmelová, Narcisová, Jetelová, Mečíková, Břečťanová (V Korytech – Hyacintová), Hlohová, Meru?ková (Hlohová – Jablo?ová), Hyacintová (Břečťanová – Jablo?ová), Jablo?ová (V Korytech – Ostružinová), Ostružinová (Hlohová – Jablo?ová), U Zahradního města (Jablo?ová – Hlohová)

pátek 27. dubna Ostružinová (Podléšková – Fialková), Pivo?ková (Ostružinová – Jahodová) + spojka s Karafiátovou, Pomněnková, Jiřinková, Kalinová, Macešková, Kosatcová, Rybízová (Kosatcová – Jahodová), Hvozdíková (Macešková – Jahodová), Fialková (Ostružinová – Jahodová), Chrpová (Podléšková – Jahodová), Jahodová (Ostružinová – Pomněnková)

středa 2. května Rozmarýnová, Slunečnicová, Podléšková, nám. Mezi zahrádkami + spojka s Kopretinovou, Kopretinová, Mateřídoušková, Petrklíčová + slepé úseky, Pampelišková, Ostružinová (Podléšková – Rozmarýnová), Karafiátová + spojka s Podléškovou, Jahodová (Topolová – Švehlova), Topolová (Švehlova – Jahodová)

čtvrtek 3. května Prusická, Mukařovská, Konojedská, Uhříněveská, Královická (Jevanská – Olešská), Křenická, Královická (Olešská – Přetlucká), Jevanská (Mukařovská – Vyžlovská), Olešská, Hájecká

pátek 4. května Tehovská, Štíhlická, Doubravčická, Žernovská, Nedvězská + 2 parkoviště , Strašínská, Na Výhledech, Pod Strání, Mukařovská (Tehovská – Na Padesátém), Uhříněveská (Tehovská – Na Padesátém), Dubečská (Nedvězská – Pod Strání), Dubečská (Průběžná – Stránčická)

čtvrtek 31. května Na Vrších, Malá Bylanská, V Předpolí (Na Hroudě – U Hranic), U Hráze (Na Hroudě – Pod Altánem), U Hranic, Bylanská, Gutova (Průběžná – U Hráze), Pod Altánem (Na Vrších – Průběžná) + slepý úsek, U Trati, Molitorovská, Na Spádu (U Trati – Na Spádu), Železniční (Na Spádu – U Trati), Kruhová

pátek 1. června Solidarity (V Olšinách – Štěchovická), Tomická, Květnická, Šibřinská, V Rybníčkách, Sečská, Flájská, Foersterova, Kolodějská, Štěchovická (K Rybníčkům – V Rybníčkách), Oravská, Žermanická, Nosická, Na Polníku, Žinkovská, Slapská, Dobročovická (V Olšinách – V Rybníčkách)

pondělí 4. června Krupská, Voděradská, Nučická plus 2 spojky s Krupskou, Světická , Dubečská (Kolovratská – Pod Strání), Dubečská (Nučická – Průběžná)

úterý 5. června Gutova (K Rybníčkům – slepá) + část pokračování kom. Gutova, K Rybníčkům (Ke Strašnické – Kolovratská), Svojetická, Srbínská, Ke Strašnické, Újezdská, Petrovická, Pitkovická, Čestlická , Benická, Nupacká

středa 6. června Na Vinici, Pod Strašnickou vinicí, Blatovská, Ve Stínu, Na Výsluní, Jirenská (Vrbčanská – Černokostelecká), Vrbčanská, Révová, Hřibská, Běchovická, Hostýnská (Počernická – Na Vinici), Slunečná (Počernická – Běchovická)

čtvrtek 7. června Strnadova, Vydrova, Chládkova, Janderova vč. spojky, Ka?kova (U Tvrze – Ka?kova), Heldova (Tomsova – Niederleho), Tomsova, Niederleho (Heldova – slepý úsek), Kampánova, Bacháčkova, Mistrovská, Na Univerzitním statku (Mistrovská – Malešické nám.), Malešické nám., Malešická (Malešické nám. – Mistrovská – pravá strana od Malešického nám.), Malešická (Zálužanského – Pobořská – pravá strana k Malešickému nám.)

pátek 8. června Počernická, Ruská (Bělocerkevská – Pod Rapidem), Pod Rapidem (Ruská – V Olšinách; ve směru od Ruské)

pondělí 11. června 28. pluku, U Roháčových kasáren, Konopišťská, Novorossijská, Koda?ská (Moldavská – Vršovická), Kavkazská (Moldavská – Koda?ská), Altajská, Archangelská, Na Míčankách

úterý 12. června Na Třebešíně, Pod Kapličkou, Okrajní, Pod Viktorkou (K Červenému dvoru – Na Třebešíně), Nad Třebešínem I. , Nad Třebešínem II., Nad Třebešínem III., Na Úseku, Pod Třebešínem, Slunečná (U Krbu – Na Třebešíně), Nad Kapličkou (Slunečná – Za Třebešínem), Za Třebešínem, Za Stadionem (Nad Kapličkou – Za Třebešínem)

středa 13. června Ruská (Chorvatská – Benešovská), Hradešínská (Chorvatská – Šrobárova), ?íčanská (Benešovská – schody), Na Zájezdu (?íčanská – slepý úsek), Bošická, Vlašimská, Bratří Čapků, Korunní (Chorvatská – Jičínská, pravá strana), Benešovská (Korunní – ?íčanská)

čtvrtek 14. června U Vodárny (Korunní – Hradešínská), Nitranská (Dykova – Korunní), ?ipská (Dykova – Korunní), Chorvatská, Dykova (U Vodárny – Chorvatská), Hradešínská (Chorvatská – U Vodárny), Slovenská (Na Šafránce – schody do Hradešínské), Na Šafránce, Estonská (Hradešínská – Ruská), Sobotecká, Korunní (U Vodárny – Chorvatská – pravá strana)

pátek 15. června Troilova, Bydžovského, Kodicilova , Božecká, Lipecká, Cerhenická (Káranská – Počernická), Zálužanského, Limuzská (Počernická – Káranská), Káranská (Cerhenická – Pobořská) , Pobořská, Přistoupimská, Tuchorazská, Ovčárská

pondělí 18. června Voroněžská, Kozácká, Krymská, Sevastopolská, Charkovská, Donská, Rybalkova (od č. 29 – Charkovská), Černomořská, Na Královce, Košická (Krymská – Moskevská), Koda?ská (Moskevská – Norská) + zálivy, Koda?ská (Krymská – Moskevská), Estonská (Ruská – Koda?ská), Ruská (Moskevská – Norská), Francouzská (Moskevská – Slovenská)

úterý 19. června Útulná, Skřivanská (Nad Vodovodem – Chotou?ská), Chotutická , Nad Vodovodem (Na Palouku – Cerhenická), U Krbu vč. spojky, Hostýnská (Útulná – Počernická), Slunečná (U Krbu – Počernická), Nad Úžlabinou, parkoviště u kom. Útulná, Názovská, Janýrova

středa 20. června U Vršovického nádraží (Košická – Vršovická), Košická (U Vršovického nádraží – Krymská), Sámova + slepý konec, Petrohradská (Vršovická – Rostovská), Rostovská, Borodinská (Smolenská – Rostovská), Sportovní (Vršovické náměstí – Vršovická), Na Kovárně, Vršovické náměstí, Pod Stupni, schody do ul. Smolenské

čtvrtek 21. června Na Křivce, Pod Sychrovem II., Na Pahorku, Na Sychrově (Na Palouku – Tachlovická), Tachlovická (Na Sychrově – Na Pahorku), Svahová (Na Křivce – Tachlovická a Moskevská – Na Křivce), Křeslická, K Topírně, Osnická + 2 spojky od Bohdalecké, Modletínská, Popovická, V Dolině, Brtnická, Nad Vršovskou horou, Elektrárenská, Pod Sychrovem I., Výstupní, Osnická (na Křivce – Pod Sychrovem I.)

pátek 22. června Oblouková (Vršovická – Sportovní), Na Spojce, Orelská, Holandská, nám. Svatopluka Čecha, Madridská, Minská (Vršovická – Moskevská), Slovinská (Moskevská – Koda?ská), Norská (Madridská – Holandská), Žitomírská (Sportovní – Moskevská)

pondělí 25. června Irkutská, Krátká, Nad Olšinami, Vilová (Pod Rapidem – U Nových vil), Mrštíkova (Pod Rapidem – U Nových vil), Nad Primaskou (Ruská – U Nových vil), Pod Rapidem + spojka Mrštíkovou, Za Strašnickou vozovnou + parkoviště před krematoriem

úterý 26. června Vilová (U Nových vil – Starostrašnická), Mrštíkova (U Nových vil – Saratovská), Nad Primaskou (U Nových vil – Saratovská), U Nových vil, Věšínova, Za Poštou , Kralická, Saratovská, Pod Hotelem (slepý úsek z Bečvářovy), Bečvářova, Na Hroudě (U Hráze – U Vesny), U Vesny (V Olšinách – Na Hroudě)

středa 27. června Dobročovická (V Olšinách – Novostrašnická), Novostrašnická (Úvalská – Dobročovická – až slepý konec), Škvorecká, U Kombinátu, Dvouletky, Dětská, Pod Hotelem (slepý úsek z Dětské), Brigádníků, Solidarity (Černokostelecká – V Olšinách), Turnovského

čtvrtek 28. června V Úžlabině, Tejnická, Černická, Vyká?ská, Břežanská, Tismická, Rostoklatská, Tuklatská, Kounická + spojka s Limuzskou, Malínská, Vrátkovská, Pla?anská, cesta k hotelu Rhea

pátek 29. června Norská (Koda?ská – Ruská), Žitomírská (Moskevská – Ruská), Finská, Mexická , Bulharská, Slovinská (Koda?ská – Bulharská), Tolstého, Arménská, Moldavská, Kavkazská (Altajská – Moskevská), Koda?ská (Norská – Moldavská)

pondělí 16. července Jesenická, V Ochozu, Nad Trnkovem, Na Vinobraní (V Korytech – Na Vinobraní č.9), Ke Skalkám (V Korytech – slepý úsek), Před Skalkami II, Přespolní (Záběhlická – Ke Skalkám), Za Návsí, Bramboříková + 2× parkoviště, Oty Pavla, Pöslova (U Vinné révy – Nad Trnkovem), U Vinné révy (Na Vinobraní – Pöslova), Ve Slatinách, Ryšánkova

úterý 17. července Novgorodská, Ukrajinská, U Vršovického nádraží (Vršovická – Ukrajinská), Přípotoční (Pod Soutratím – Sportovní), K Louži, Na Louži, U Seřadiště (Na Louži – Petrohradská), Oblouková (Přípotoční – Vršovická), Pod Soutratím (Přípotoční  – K Louži), K Botiči , Sportovní (Přípotoční – Vršovická), Petrohradská (U Seřadiště – Vršovická), spojky Ukrajinská – U Vršovického nádraží

středa 18. července Čeljabinská, Gruzínská (Bajkalská – Vršovická), Jerevanská, Kišiněvská, Krasnojarská, Amurská , Užocká, Lvovská, Karpatská, Vladivostocká , Bajkalská (Litevská – Bělocerkevská), Voly?ská, Dukelská, Jakutská, Tulská

čtvrtek 19. července Třebohostická, Novostrašnická (Úvalská – Třebohostická), Ondřejovská, Mirošovická, Michelangelova, Donatellova (část + spojka k Úvalské), Dürerova , Rubensova (část), Rembrandtova (Přetlucká – slepý úsek), Vyžlovská , Aldašínská, Přetlucká (Rabakovská – Křenická, pravá strana + 4 zálivy)

pátek 20. července Litevská, Omská (část), Kubánské náměstí (mimo úsek Murmanská – V Olšinách), Murmanská, Na Hroudě (Litevská – U Hráze), Na Stezce, V Předpolí (V Olšinách – Na Hroudě), U Hráze (V Olšinách – Na Hroudě), Bajkalská (Litevská – slepý konec)

pondělí 23. července Baškirská, Uzbecká, Taškentská, Turkmenská, Tadžická, Kazašská, Kirgizská, Magnitogorská, Uljanovská

úterý 24. července Moskevská (Košická – Žitomírská), Moskevská (Holandská – Košická), Borodinská (Smolenská – Moskevská)

středa 25. července Moskevská (Žitomírská – Minská), Moskevská (Kavkazská – Slovinská)

čtvrtek 26. července Moskevská (Slovinská – Holandská)

pátek 27. července Vršovická (Litevská – Jerevanská), Vršovická (Moskevská – Minská), Vršovická (Petrohradská – U Vršovického nádraží)

pondělí 30. července Vršovická (U Slavie – Litevská), Kubánské nám. (Litevská – Na Stezce), V Olšinách (Na Stezce – U Hráze), V Olšinách (Pod Rapidem – Na Stezce)

úterý 31. července Vršovická (U Vršovického nádraží – Koda?ská)

středa 1. srpna Průběžná (V Olšinách – Na Hroudě), Průběžná (Pod Altánem – Pitkovická), Průběžná (Radošovická – Tehovská), Průběžná (Světická – TRAM Radošovická), Průběžná (Čestlická – Petrovická), V Olšinách (Průběžná . park u M Strašnická)

pátek 14. září Kapraďová + parkoviště u č. 2–10, Sasanková, Platanová (Sasanková – Kapraďová), Topolová (Zvonková – Práčská), Jasmínová, parkovací cesta + spojka s Práčskou, Přesličková, Hledíková + spojky s Jasmínovou I. a II. + parkoviště, Jiříčkové, Mládežnická, Škábova, parkoviště podél Práčské u křiž. s ul. Jiříčkové, Ellnerové, Aubrechtové, Sněženková (Hvozdíková – Práčská)

pondělí 17. září Ostružinová (Fialková – Jablo?ová) + parkoviště, Střemchová (Malinová – Jablo?ová), Šafránová, Rybízová (Jahodová – Malinová), Malinová plus 2× spojka s Jablo?ovou, Hvozdíková (Jahodová – Sněženková), Topolová (Jahodová – Zvonková), Chrpová (Jahodová – Jablo?ová), Zvonková, Sněženková (slepý úsek – Hvozdíková), Leknínová, Holubkova, Jablo?ová – parkovací zálivy

úterý 18. září Šalvějová (V Korytech – Želivecká), Želivecká, Slívová, Chmelová, Narcisová, Jetelová, Mečíková, Břečťanová (V Korytech – Hyacintová), Hlohová, Meru?ková (Hlohová – Jablo?ová), Hyacintová (Břečťanová – Jablo?ová), Jablo?ová (V Korytech – Ostružinová), Ostružinová (Hlohová – Jablo?ová), U Zahradního města (Jablo?ová – Hlohová)

středa 19. září Ostružinová (Podléšková – Fialková), Pivo?ková (Ostružinová – Jahodová) + spojka s Karafiátovou, Pomněnková, Jiřinková, Kalinová, Macešková, Kosatcová, Rybízová (Kosatcová – Jahodová), Hvozdíková (Macešková – Jahodová), Fialková (Ostružinová – Jahodová), Chrpová (Podléšková – Jahodová), Jahodová (Pomněnková – Topolová)

čtvrtek 20. září Rozmarýnová, Slunečnicová, Podléšková, nám. Mezi zahrádkami + spojka s Kopretinovou, Kopretinová, Mateřídoušková, Petrklíčová + slepé úseky, Pampelišková, Ostružinová (Podléšková – Rozmarýnová), Karafiátová + spojka s Podléškovou, Jahodová (Topolová – Švehlova), Topolová (Švehlova – Jahodová)

pátek 21. září Prusická, Mukařovská, Konojedská, Uhříněveská, Královická (Jevanská – Olešská), Křenická, Královická (Olešská – Přetlucká), Sluštická, Jevanská (Mukařovská – Vyžlovská), Olešská, Hájecká

pondělí 24. září Tehovská, Štíhlická, Doubravčická, Žernovská, Nedvězská + 2 parkoviště , Strašínská, Na Výhledech, Pod Strání, Mukařovská (Tehovská – Na Padesátém), Uhříněveská (Tehovská – Na Padesátém), Dubečská (Nedvězská – Pod Strání), Dubečská (Průběžná – Stránčická)

úterý 25. září Solidarity (V Olšinách – Štěchovická), Tomická, Květnická, Šibřinská, V Rybníčkách, Sečská, Flájská, Foersterova, Kolodějská, Štěchovická (K Rybníčkům – V Rybníčkách), Oravská, Žermanická, Nosická, Na Polníku, Žinkovská, Slapská, Dobročovická (V Olšinách – V Rybníčkách)

středa 26. září Krupská, Voděradská, Nučická plus 2 spojky s Krupskou, Světická , Dubečská (Kolovratská – Pod Strání), Dubečská (Nučická – Průběžná)

čtvrtek 27. září Gutova (K Rybníčkům – slepá) + část pokračování kom. Gutova, K Rybníčkům (Ke Strašnické – Kolovratská), Svojetická, Srbínská, Ke Strašnické, Újezdská, Petrovická, Pitkovická, Čestlická , Benická, Nupacká

pondělí 1. října Na Vrších, Malá Bylanská, V Předpolí (Na Hroudě – U Hranic), U Hráze (Na Hroudě – Pod Altánem), U Hranic, Bylanská, Gutova (Průběžná – U Hráze), Pod Altánem (Na Vrších – Průběžná) + slepý úsek, U Trati, Molitorovská, Na Spádu (U Trati – Na Spádu), Železniční (Na Spádu – U Trati), Kruhová

úterý 2. října Irkutská, Krátká, Nad Olšinami, Vilová (Pod Rapidem – U Nových vil), Mrštíkova (Pod Rapidem – U Nových vil), Nad Primaskou (Ruská – U Nových vil), Pod Rapidem + spojka Mrštíkovou, Za Strašnickou vozovnou + parkoviště před krematoriem

středa 3. října Vilová (U Nových vil – Starostrašnická), Mrštíkova (U Nových vil – Saratovská), Nad Primaskou (U Nových vil – Saratovská), U Nových vil, Věšínova, Za Poštou , Kralická, Saratovská, Pod Hotelem (slepý úsek z Bečvářovy), Bečvářova, Na Hroudě (U Hráze – U Vesny), U Vesny (V Olšinách – Na Hroudě)

čtvrtek 4. října Dobročovická (V Olšinách – Novostrašnická), Novostrašnická (Úvalská – Dobročovická – až slepý konec), Škvorecká, U Kombinátu, Dvouletky, Dětská, Pod Hotelem (slepý úsek z Dětské), Brigádníků, Solidarity (Černokostelecká – V Olšinách), Turnovského

pátek 5. října V Úžlabině, Tejnická, Černická, Vyká?ská, Břežanská, Tismická, Rostoklatská, Tuklatská, Kounická + spojka s Limuzskou, Malínská, Vrátkovská, Pla?anská, cesta k hotelu Rhea

pondělí 8. října Na Vinici, Pod Strašnickou vinicí, Blatovská, Ve Stínu, Na Výsluní, Jirenská (Vrbčanská – Černokostelecká), Vrbčanská, Révová, Hřibská, Běchovická, Hostýnská (Počernická – Na Vinici), Slunečná (Počernická – Běchovická)

úterý 9. října Počernická, Ruská (Bělocerkevská – Pod Rapidem), Pod Rapidem (Ruská – V Olšinách; ve směru od Ruské)

středa 10. října Strnadova, Vydrova, Chládkova, Janderova vč. spojky, Ka?kova (U Tvrze – Ka?kova), Heldova (Tomsova – Niederleho), Tomsova, Niederleho (Heldova – slepý úsek), Kampánova, Bacháčkova, Mistrovská, Na Univerzitním statku (Mistrovská – Malešické nám.), Malešické nám., Malešická (Malešické nám. – Mistrovská – pravá strana od Malešického nám.), Malešická (Zálužanského – Pobořská – pravá strana k Malešickému nám.)

čtvrtek 11. října Útulná, Skřivanská (Nad Vodovodem – Chotou?ská), Chotutická , Nad Vodovodem (Na Palouku – Cerhenická), U Krbu vč. spojky, Hostýnská (Útulná – Počernická), Slunečná (U Krbu – Počernická), Nad Úžlabinou, parkoviště u kom. Útulná, Názovská, Janýrova

pátek 12. října Troilova, Bydžovského, Kodicilova , Božecká, Lipecká, Cerhenická (Káranská – Počernická), Zálužanského, Limuzská (Počernická – Káranská), Káranská (Cerhenická – Pobořská) , Pobořská, Přistoupimská, Tuchorazská, Ovčárská

pondělí 15. října Voroněžská, Kozácká, Krymská, Sevastopolská, Charkovská, Donská, Rybalkova (od č. 29 – Charkovská), Černomořská, Na Královce, Košická (Krymská – Moskevská), Koda?ská (Moskevská – Norská) + zálivy, Koda?ská (Krymská – Moskevská), Estonská (Ruská – Koda?ská), Ruská (Moskevská – Norská), Francouzská (Moskevská – Slovenská)

středa 17. října Na Třebešíně, Pod Kapličkou, Okrajní, Pod Viktorkou (K Červenému dvoru – Na Třebešíně), Nad Třebešínem I. , Nad Třebešínem II., Nad Třebešínem III., Na Úseku, Pod Třebešínem, Slunečná (U Krbu – Na Třebešíně), Nad Kapličkou (Slunečná – Za Třebešínem), Za Třebešínem, Za Stadionem (Nad Kapličkou – Za Třebešínem)

čtvrtek 18. října U Vodárny (Korunní – Hradešínská), Nitranská (Dykova – Korunní), ?ipská (Dykova – Korunní), Chorvatská, Dykova (U Vodárny – Chorvatská), Hradešínská (Chorvatská – U Vodárny), Slovenská (Na Šafránce – schody do Hradešínské), Na Šafránce, Estonská (Hradešínská – Ruská), Sobotecká, Korunní (U Vodárny – Chorvatská – pravá strana)

pátek 19. října Na Křivce, Pod Sychrovem II., Na Pahorku, Na Sychrově (Na Palouku – Tachlovická), Tachlovická (Na Sychrově – Na Pahorku), Svahová (Na Křivce – Tachlovická a Moskevská – Na Křivce), Křeslická, K Topírně, Osnická + 2 spojky od Bohdalecké, Modletínská, Popovická, V Dolině, Brtnická, Nad Vršovskou horou, Elektrárenská, Pod Sychrovem I., Výstupní, Osnická (na Křivce – Pod Sychrovem I.)

pondělí 22. října U Vršovického nádraží (Košická – Vršovická), Košická (U Vršovického nádraží – Krymská), Sámova + slepý konec, Petrohradská (Vršovická – Rostovská), Rostovská, Borodinská (Smolenská – Rostovská), Sportovní (Vršovické náměstí – Vršovická), Na Kovárně, Vršovické náměstí, Pod Stupni, schody do ul. Smolenské

úterý 23. října Ruská (Chorvatská – Benešovská), Hradešínská (Chorvatská – Šrobárova), ?íčanská (Benešovská – schody), Na Zájezdu (?íčanská – slepý úsek), Bošická, Vlašimská, Bratří Čapků, Korunní (Chorvatská – Jičínská, pravá strana), Benešovská (Korunní – ?íčanská)

středa 24. října Oblouková (Vršovická – Sportovní), Na Spojce, Orelská, Holandská, nám. Svatopluka Čecha, Madridská, Minská (Vršovická – Moskevská), Slovinská (Moskevská – Koda?ská), Norská (Madridská – Holandská), Žitomírská (Sportovní – Moskevská)

čtvrtek 25. října Norská (Koda?ská – Ruská), Žitomírská (Moskevská – Ruská), Finská, Mexická , Bulharská, Slovinská (Koda?ská – Bulharská), Tolstého, Arménská, Moldavská, Kavkazská (Altajská – Moskevská), Koda?ská (Norská – Moldavská)

pátek 26. října 28. pluku, U Roháčových kasáren, Konopišťská, Novorossijská, Koda?ská (Moldavská – Vršovická), Kavkazská (Moldavská – Koda?ská), Altajská, Archangelská, Na Míčankách

Komentáře

Tip na nové byty v Praze 10 od developera FINEP. Projekt Malý háj ve Štěrboholech vás jistě zaujme!
Pojištění od Hyperfinance cestovní pojištění, úrazové pojištění a další Předpověď počasí Praha 10