Jarní úklid ulic 2017

uzahradnihomesta-dest-nahled

Jabloňová ulice na Zahradním Městě. FOTO: Kuba Turek

Jarní čištění ulic v Praze 10 začne ve čtvrtek 20. dubna září a potrvá až do pondělí 12. června. Technická správa komunikací vždy na jeden den od 8 do 15 hodin uzavře vybrané ulice, předem je označí zákazem zastavení a případná stojící auta nechá odtáhnout pod policejním dohledem. Poté do ulic vyjedou uklízecí vozy a zbytek douklidí metaři.

čtvrtek 20.4.

Kapraďová + parkoviště u č. 2–10, Sasanková, Platanová (Sasanková – Kapraďová), Topolová (Zvonková – Práčská), Jasmínová, parkovací cesta + spojka s Práčskou, Přesličková, Hledíková + spojky s Jasmínovou I. a II. + parkoviště, Jiříčkové, Mládežnická, Škábova, parkoviště podél Práčské u křiž. s ul. Jiříčkové, Ellnerové, Aubrechtové 

pátek 21.4.

Ostružinová (Fialková – Jabloňová) + parkoviště, Střemchová (Malinová – Jabloňová), Šafránová, Rybízová (Jahodová – Malinová), Malinová (Fialková – Střemchová), Hvozdíková (Jahodová – Sněženková), Topolová (Jahodová – Zvonková), Chrpová (Jahodová – Jabloňová), Zvonková, Sněženková, Leknínová, Holubkova, Jabloňová – parkovací zálivy, Třezalková, Fialková 

pondělí 24.4.

Šalvějová (V Korytech – Želivecká), Želivecká, Slívová, Chmelová, Narcisová, Jetelová, Mečíková, Břečťanová (V Korytech – Hyacintová), Hlohová, Meruňková (Hlohová – Jabloňová), Hyacintová (Břečťanová – Jabloňová), Jabloňová (V Korytech – Ostružinová), Ostružinová (Hlohová – Jabloňová), U Zahradního Města (Jabloňová – Hlohová)

Jesenická, V Ochozu, Nad Trnkovem, Na Vinobraní (V Korytech – Na Vinobraní č.9), Ke Skalkám (V Korytech – slepý úsek), Před Skalkami II, Přespolní (Záběhlická – Ke Skalkám), Za Návsí, Bramboříková + 2× parkoviště, Oty Pavla, Pöslova (U Vinné révy – Nad Trnkovem), U Vinné révy (Na Vinobraní – Pöslova), Ve Slatinách, Ryšánkova 

úterý 25.4.

Ostružinová (Podléšková – Fialková), Pivoňková (Ostružinová – Jahodová) + spojka s Karafiátovou, Pomněnková, Jiřinková, Kalinová, Macešková, Kosatcová, Rybízová (Kosatcová – Jahodová), Hvozdíková (Macešková – Jahodová), Fialková (Ostružinová – Jahodová), Chrpová (Podléšková – Jahodová), Jahodová (Ostružinová – Pomněnková) 

středa 26.4.

Rozmarýnová, Slunečnicová, Podléšková, nám. Mezi zahrádkami + spojka s Kopretinovou, Kopretinová, Mateřídoušková, Petrklíčová + slepé úseky, Pampelišková, Ostružinová (Podléšková – Rozmarýnová), Karafiátová + spojka s Podléškovou, Jahodová (Topolová – Švehlova), Jahodová (Pomněnková – Topolová), Švehlova (spojka nám. Mezi Zahrádkami – Kopretinová), Topolová (Macešková – Jahodová) 

čtvrtek 27.4.

Prusická, Mukařovská, Konojedská, Uhříněveská, Královická, Křenická, Jevanská (Mukařovská – Vyžlovská), Olešská, Hájecká

Třebohostická, Novostrašnická (Úvalská – Třebohostická), Ondřejovská, Mirošovická, Michelangelova, Donatellova (část + spojka k Úvalské), Dürerova , Rubensova (část), Rembrandtova (Přetlucká – slepý úsek), Vyžlovská , Aldašínská, Přetlucká (Rabakovská – Křenická, pravá strana + 4 zálivy)  

pátek 28.4.

Tehovská, Štíhlická, Doubravčická, Žernovská, Nedvězská + 2 parkoviště, Strašínská, Na Výhledech, Pod Strání, Mukařovská (Tehovská – Na Padesátém), Uhříněveská (Tehovská – Na Padesátém), Dubečská (Nedvězská – Pod Strání), Dubečská (Průběžná – Stránčická)

úterý 2.5.

Tomická, Květnická, Šibřinská, V Rybníčkách, Sečská, Flájská, Štěchovická (K Rybníčkům – V Rybníčkách), Žinkovská, Dobročovická (V Olšinách – V Rybníčkách), Kružberská

středa 3.5.

Krupská, Voděradská, Nučická plus 2 spojky s Krupskou, Světická , Dubečská (Kolovratská – Pod Strání), Dubečská (Nučická – Průběžná), Foersterova, Kolodějská, Na Polníku

čtvrtek 4.5.

Gutova (K Rybníčkům – slepá) + část pokračování kom. Gutova, K Rybníčkům (Ke Strašnické – Kolovratská), Svojetická, Srbínská, Ke Strašnické, Újezdská, Petrovická, Pitkovická, Čestlická , Benická, Nupacká, Radošovická, Strančická (Radošovická – Strančická vč. zálivů)

pátek 5.5.

Na Vrších, Malá Bylanská,  V Předpolí (Na Hroudě – U Hranic), U Hráze (Na Hroudě – Pod Altánem), U Hranic, Bylanská, Gutova (Průběžná – U Hráze), Pod Altánem (Na Vrších – Průběžná) + slepý úsek, U Trati, Molitorovská, Na Spádu (U Trati – Na Spádu), Železniční (Na Spádu – U Trati), Kruhová

úterý 9.5.

Irkutská, Krátká, Nad Olšinami, Vilová (Pod Rapidem – U Nových vil), Mrštíkova (Pod Rapidem – U Nových vil), Nad Primaskou (Ruská – U Nových vil), Pod Rapidem + spojka Mrštíkovou, Za Strašnickou vozovnou

Litevská, Omská (část), Kubánské náměstí (mimo úsek Murmanská – V Olšinách), Murmanská, Na Hroudě (Litevská – U Hráze), Na Stezce, V Předpolí (Ruská – Na Hroudě), U Hráze (V Olšinách – Na Hroudě), Bajkalská (Litevská – slepý konec)

středa 10.5.

Vilová (U Nových vil – Starostrašnická), Mrštíkova (U Nových vil – Saratovská), Nad Primaskou (U Nových vil – Saratovská), U Nových vil, Věšínova, Za Poštou , Kralická, Saratovská, Pod Hotelem (slepý úsek z Bečvářovy), Bečvářova, Na Hroudě (U Hráze – U Vesny), U Vesny (V Olšinách – Na Hroudě)

Čeljabinská, Gruzínská (Bajkalská – Vršovická), Jerevanská, Kišiněvská, Krasnojarská, Amurská , Užocká, Lvovská, Karpatská, Vladivostocká , Bajkalská (Litevská – Bělocerkevská), Volyňská, Dukelská, Jakutská, Tulská 

čtvrtek 11.5.

Dobročovická (V Olšinách – Novostrašnická), Novostrašnická (Úvalská – Dobročovická – až slepý konec), Škvorecká, U Kombinátu, Dvouletky, Dětská, Pod Hotelem (slepý úsek z Dětské), Brigádníků, Solidarity (Černokostelecká – V Olšinách), Turnovského 

pátek 12.5.

V Úžlabině, Tejnická, Černická, Vykáňská, Břežanská, Tismická, Rostoklatská, Tuklatská, Kounická + spojka s Limuzskou, Malínská, Vrátkovská, Plaňanská 

pondělí 15.5.

Na Vinici, Pod Strašnickou vinicí, Blatovská, Ve Stínu, Na Výsluní, Jirenská (Vrbčanská – Černokostelecká), Vrbčanská, Révová, Hřibská, Běchovická, Hostýnská (Počernická – Na Vinici), Slunečná (Počernická – Běchovická) 

úterý 16.5.

Počernická, Ruská (Bělocerkevská – Pod Rapidem), Pod Rapidem (Ruská – V Olšinách; ve směru od Ruské) 

středa 17.5.

Strnadova, Vydrova, Chládkova, Janderova vč. spojky, Kaňkova (U Tvrze – Kaňkova), Heldova (Tomsova – Niederleho), Tomsova, Niederleho (Heldova – slepý úsek), Kampánova, Bacháčkova, Mistrovská, Na Univerzitním statku (Mistrovská – Malešické nám.), Malešické nám., Malešická (Malešické nám. – Mistrovská – pravá strana od Malešického nám.)

čtvrtek 18.5. 

Útulná, Skřivanská (Nad Vodovodem – Chotouňská), Chotutická , Nad Vodovodem (Na Palouku – Cerhenická), U Krbu vč. spojky, Hostýnská (Útulná – Počernická), Slunečná (U Krbu – Počernická), Nad Úžlabinou, parkoviště u kom. Útulná, Názovská, Janýrova

pátek 19.5.

Troilova, Bydžovského, Kodicilova , Božecká, Lipecká, Cerhenická (Káranská – Počernická), Zálužanského, Limuzská (Počernická – Káranská), Káranská (Cerhenická – Pobořská), Pobořská, Přistoupimská, Tuchorazská, Ovčárská 

pondělí 22.5.

Na Třebešíně, Pod Kapličkou, Okrajní, Pod Viktorkou, Nad Třebešínem I. , Nad Třebešínem II., Nad Třebešínem III., Na Úseku, Pod Třebešínem, Slunečná (U Krbu – Na Třebešíně), Nad Kapličkou (Slunečná – Za Třebešínem), Za Třebešínem, Za Stadionem (Nad Kapličkou – Za Třebešínem) 

úterý 23.5.

Hradešínská (Chorvatská – Šrobárova), Říčanská (Benešovská – schody), Na Zájezdu (Říčanská – slepý úsek), Bošická, Vlašimská, Bratří Čapků, Korunní (Chorvatská – Jičínská, pravá strana), Benešovská (Korunní – Říčanská) 

středa 24.5.

U Vodárny (Korunní – Hradešínská), Nitranská (Dykova – Korunní), Řipská (Dykova – Korunní), Chorvatská, Dykova (U Vodárny – Chorvatská), Hradešínská (Chorvatská – U Vodárny), Slovenská (Na Šafránce – schody do Hradešínské), Na Šafránce, Estonská (Hradešínská – Ruská), Korunní (U Vodárny – Chorvatská – pravá strana) 

čtvrtek 25.5.

Voroněžská, Kozácká, Krymská, Sevastopolská, Charkovská, Donská, Rybalkova (od č. 29 – Charkovská), Černomořská, Na Královce, Kodaňská (Moskevská – Norská) + zálivy, Kodaňská (Krymská – Moskevská), Estonská (Ruská – Kodaňská), Ruská (Moskevská – Norská), Francouzská (Moskevská – Slovenská) 

pátek 26.5.

Oblouková (Vršovická – Sportovní), Na Spojce, Orelská, Holandská, nám. Svatopluka Čecha, Madridská, Minská (Vršovická – Moskevská), Slovinská (Moskevská – Kodaňská), Norská (Madridská – Holandská), Žitomírská (Sportovní – Moskevská) 

pondělí 29.5.

U Vršovického nádraží (Košická – Vršovická), Košická (U Vršovického nádraží – Krymská), Sámova + slepý konec, Petrohradská (Vršovická – Rostovská), Rostovská, Borodinská (Smolenská – Rostovská), Sportovní (Vršovické náměstí – Vršovická), Na Kovárně, Vršovické náměstí, Pod Stupni 

úterý 30.5.

Norská (Kodaňská – Ruská), Žitomírská (Moskevská – Ruská), Finská, Mexická , Bulharská, Slovinská (Kodaňská – Bulharská), Tolstého, Arménská, Moldavská, Kavkazská (Altajská – Moskevská), Kodaňská (Norská – Moldavská) 

středa 31.5.

28. pluku, U Roháčových kasáren, Konopišťská, Novorossijská, Kodaňská (Moldavská – Vršovická), Kavkazská (Moldavská – Kodaňská), Altajská, Archangelská, Na Míčankách

čtvrtek 1.6. 

Na Křivce, Pod Sychrovem I. a II., Na Pahorku (mimo úsek Tachlovická – Na Sychrově), Na Sychrově (Na Pahorku – Tachlovická), Tachlovická (Na Sychrově – Na Pahorku), Svahová (Na Křivce – Tachlovická a Moskevská – Na Křivce), Křeslická, K Topírně, Osnická + 2 spojky od Bohdalecké, Modletínská, Popovická, V Dolině, Brtnická, Výstupní, Osnická (na Křivce – Pod Sychrovem I.) 

pátek 2.6.

Nosická, Oravská, Slapská, Solidarity (V Olšinách – Štěchovická), V Olšinách (Dobročovická – záliv u M Strašnická; pravá strana), V Olšinách (Bečvářova – Dobročovická; pravá strana), Žermanická 

pondělí 5.6.

Černokostelecká (části ulice: Starostrašnická – Bečvářova, pravá strana; Dětská – Solidarity, pravá strana; od č. 40 k č. 58, pravá strana; NN 4756 – k č. 53, pravá strana; NN 7061 – Dětská, pravá strana), Ruská (Chorvatská – Benešovská) 

úterý 6.6.

Průběžná (V Olšinách – Na Hroudě), Průběžná (Pod Altánem – Pitkovická), Průběžná (Radošovická – Tehovská), Průběžná (Světická – TRAM Radošovická), Průběžná (Čestlická – Petrovická), V Olšinách (Průběžná – park u M Strašnická) 

čtvrtek 8.6.

Novgorodská, Ukrajinská (U Vršovického nádraží – K Botiči), U Vršovického nádraží (Vršovická – Ukrajinská), Přípotoční (Pod Soutratím – Sportovní), K Louži, Na Louži, U Seřadiště (Na Louži – Petrohradská), Oblouková (Přípotoční – Vršovická), Pod Soutratím (Přípotoční  – K Louži), K Botiči , Sportovní (Přípotoční – Vršovická), Petrohradská (U Seřadiště – Vršovická)

pátek 9.6.

Elektrárenská, Nad Vršovskou horou

Vršovická (U Slavie – Litevská), V Olšinách (Na Stezce – U Hráze), V Olšinách (Pod Rapidem – Na Stezce)

pondělí 12.6.          

Baškirská, Uzbecká, Taškentská, Turkmenská, Tadžická, Kazašská, Kirgizská, Magnitogorská, Uljanovská

Vršovická (Litevská – Jerevanská), Vršovická (Moskevská – Minská), Vršovická (Petrohradská – U Vršovického nádraží) 

INFO: Technická správa komunikací Praha

Komentáře

Tip na nové byty v Praze 10 od developera FINEP. Projekt Malý háj ve Štěrboholech vás jistě zaujme!
Pojištění od Hyperfinance cestovní pojištění, úrazové pojištění a další Předpověď počasí Praha 10