Poliklinika Zahradní Město, Jabloňová 8

Provozní doba polikliniky

Praktičtí lékaři

Praktický lékař pro dospělé – Daniela Vyvadilová, Yvona Huňáčková
Praktický lékař pro dospělé – Mária Dědinová, Markéta Banamisová 
Praktický lékař pro dospělé – Jindra Holíková, Klára Smolíková, Jaroslava Kučerová 
Praktický lékař pro dospělé – Helena Jeřábková, Jarmila Kettnerová
Praktický lékař pro dospělé – Renata Holečková, Hana Tomešová
Praktický lékař pro dospělé – Alena Ježdíková, Zuzana Nováková
Praktický lékař pro dospělé – Věra Kaftanová, Kateřina Soldátová, Adriana Fabingerová 
Praktický lékař pro dospělé – Soňa Beranová, Kamila Luptovská, Ludmila Prokopová 
Praktický lékař pro dospělé – Soňa Beranová
Praktický lékař pro děti a dorost – Eva Chládková
Praktický lékař pro děti a dorost – Eva Burdová, Jaroslava Sergovičová
Praktický lékař pro děti a dorost – Marta Spurná, Magda Staňková
Praktický lékař pro děti a dorost – Vladěna Jonášová, Vojtěch Šterzl, Daniela Čermáková, Kateřina Váňová

Odborní lékaři

Ortopedie – Štefan Dojcsán, Jaromír Semerád, Petr Landsperský, Jaroslav Forman st. 
Ortopedie – Milena Krušinová, Jan Dobiáš, Pavel Melicherčík
Chirurgie – Silvia Tůmová, Dana Pavlátová
Psychiatrie – Tibor Miklóš, Jiřina Vorlíčková, D.Beková, J. Miklóšová
Chirurgie – O. Zavadil, J. Jandová, J. Spilka, K. Bognárová, Z. Novotná
Centrum zobrazovacích metod – Iveta Borská, Natalia Hradecká, Daniela Holá, Karin Žáková 
Ultrasonografie – N. Hradecká, I. Borská
Soukromá interní ambulance – Ludmila Dvořáková, Stanislava Vágnerová
Soukromá kardiologická ordinace – Věra Ludvíková
Dětská kardiologie – Vladěna Jonášová, Vojtěch Šterzl, Daniela Čermáková, Kateřina Váňová 
Angiologie (cévní ambulance) – Tomáš Šejda
Endokrinologie – Zdeněk Kopenec
Laboratoř (výdej výsledků krve)
Odběry krve
Plicní ambulance – Marie Benýšková
EKG – Jana Lacinová, Marie Žáčková
Interní oddělení – Jana Lacinová
Ušní, nosní, krční – Ibrahim Issa
Gastroenterologie – Jiří Novotný, Ivana Čáslavová, Miroslava Balounová
Dermatologie – Marcela Tomášová
Ušní, nosní, krční – Ibrahim Issa
Oční ordinace – J. Sylsová, M. Janoušová 
Ušní, nosní, krční – Marie Kopecká, Iva Procházková
Gynekologie – Lochman, Lochmanová, Krejčí, Zmrhal, Kovařík
Diabetologická ordinace – Věra Kabíčková, Hana Myslíková, Marie Hlaváčková
Zubní ordinace – Ivan Horvai, Hana Jírová 
Dentální hygiena, zubní ultrazvuk – Hana Veselá
Zubní ordinace – Milena Čepicová
Zubní ordinace – Irena Potácelová, Marcela Prokopcová
Zubní ordinace – Vladislav Kadleček, Jiřina Kalivodová, Božena Mikulcová, Sonia Vodičková 
Zubní ordinace – Blanka Pavlíčková, Hana Vondrová
Zubní ordinace – Miroslava Novotná, Petra Tidrichová
Dentální hygienistka – Sonia Vodičková
Zubní ordinace – Irena Lehnertová, Veronika Houšková
Zubní ordinace – Marie Codrová, Naďa Vodová, Karolina Codrová, Lenka Kolmanová 
Zubní ordinace – Jana Synková, Marcela Trantinová
Urologie – Svatopluk Šalda, Radomil Puš
Urologie – Jan Poduška, Jiří Švejnoha
Urologie – služby lékařů
Psychologie – Marie Rothbauerová
Sexuologie – L. Daneš

Doplňkové služby

Masáže – Lukáš Trojan
Fyzikální terapie
Kosmetika
Kosmetika – Libuše Zajícová, Alena Soukupová
Lékárna BENU
Bioprodejna Homi, masáže a pedikúra Sametha – Kateřina Morchová
Psychologická poradna – I. Kopecká
Pobyty v lázních – Roman Šebek
Provozní oddělení
Jídelna pro veřejnost

obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek

Zpět na výběr zdravotnických zařízení

Tip na nové byty v Praze 10 od developera FINEP. Projekt Malý háj ve Štěrboholech vás jistě zaujme!

Pojištění od Hyperfinance cestovní pojištění, úrazové pojištění a další Předpověď počasí Praha 10