Poliklinika Malešice, Plaňanská 1

Poliklinika Malešice, ÚMČ Praha 10 – informační kancelář (29.4.2014)
Neurologie, EEG, Alergologie, imunologie (29.4.2014)
Neurologie – Simona Obermannová, Petra Poláková (29.4.2014)
Neurologie – Marta Bartáková (29.4.2014)
Neurologie – H. Pavlíčová (29.4.2014)
Kožní – Dita Serédi Voronovová, Alice Tomková, Lucie Jurtinová, Olga Kopecká, Blanka Lukavská (29.4.2014)
Vnitřní lékařství – Petr Hanuš (29.4.2014)
Ušní, nosní, krční, foniatrie, audiologie – Gebauerová, Pitrová, Kožnarová, Tomanová, Zina Hánová (29.4.2014)
Kožní, pohlavní sexuologie – Jiřina Cabalová, Jitka ňezáčová (29.4.2014)
Praktický lékař – Gabriela Seidlová, Jana Hlavničková (29.4.2014)
Praktický lékař – Ivanka Sommerová, Milada Balková (29.4.2014)
Praktický lékař – Zdeňka Brejchová, Ludmila Švimberská (29.4.2014)
Praktický lékař – Praktický lékař – Jana Myslivečová, Lenka Přibylová, Zdeňka Brejchová (29.4.2014)
Rehabilitace – Hana Saparová, Světlana Macková (29.4.2014)
Rehabilitace – Věra Masaříková (29.4.2014)
Zubní ordinace – Jan Čechák, Zuzana Štolovská (29.4.2014)
Stomatologie – Vladimír Nekula, Olina Roubalová (29.4.2014)
Stomatologie – Pavlína Nekulová, Daniela Brožová, Jana Vondrová (29.4.2014)
Stomatologie – Zdeňka Mourková, Hana Kubíková (29.4.2014)
Stomatologie – Michal Pelikán, Marie Deutschová (29.4.2014)
Stomatologie – Martin Šebele (29.4.2014)
Stomatologie – Barbora Menšíková, Jaromír Kučera, Denisa Kroftová, Petra Petra Pluhařová (29.4.2014)
Praktický zubní lékař – Jitka Kalodová (29.4.2014)
Stomatologie – Michaela Tichá (29.4.2014)
Alergologie, imunologie – Magdaléna Srbová, Petra Poláková (29.4.2014)
Informační kancelář ÚMČ Praha 10, Checkpoint (29.4.2014)
Stomatologie – Milena Tichá, Jaroslava Pokorná (29.4.2014)
Ortodoncie – Margita Vítová, Gabriela Vítová (29.4.2014)
Stomatologie – L´Dent (29.4.2014)
Ortodoncie – Zuzana Kadlečková (29.4.2014)
Ortodoncie – Radek Kokaisl (29.4.2014)
Stomatologie – M. Rulfová (Andresová), Jana Rychlovská (29.4.2014)
Rehabilitace – Jana Frabšová, Simona Štádlerová (29.4.2014)
Logopedie – Kotlinová (29.4.2014)
Interna, sono, echo – Anna Dubayová (29.4.2014)
Revmatologická ambulance – Vlasta Gollerová, Kristina Fořtová (29.4.2014)
Praktický lékař pro dospělé – Zuzana Fillová (29.4.2014)
Praktický lékař pro dospělé – Jarmila Trnčíková, Jana Pavlusová (29.4.2014)
Bezplatné testování na HIV infekci (29.4.2014)
Ortopedie, sportovní traumatologie, dětská ortopedie – Vít Kratochvíl (29.4.2014)
Cévní ordinace – František Staněk, Jana Hudská, Jana Vyskočilová (29.4.2014)
Interna, cévní vyšetření, ultrazvuk tepen a žil – Jarmila Tylová, Jarmila Povolná (29.4.2014)
Interna – Jana Nedbálková, Ludmila Šebová (29.4.2014)
Endokrinologie – Daniela Durdová, Irena Matoušková (29.4.2014)
Odběry krve a příjem materiálu (29.4.2014)
Oční ordinace – Filip Brázda (29.4.2014)
Optika (29.4.2014)
Oční ordinace – Daniela Rybářová, Petra Vernerová (29.4.2014)
Gynekologická ambulance – Lev Kliment (29.4.2014)
Chirurgie – Jiří Holubář, Miloš Nosek, František Šimek, Emilie Oberthorová (29.4.2014)
Chirurgie – Ilona Michalová, Pavla Stinglová, Magdalena Jedličková (29.4.2014)
EEG – Biofeedback – Renáta Kratochvílová, Zbyněk Chalupa (29.4.2014)
Psychiatrie – Dana Predmerská, Renáta Kratochvílová (29.4.2014)
RTG, SONO – Jana Prokopová, Václava Žďárská, Vladimír Dyrynk, Markéta Illésová (29.4.2014)
Praktický lékař pro dospělé – Jiřina Petáková (29.4.2014)
Kardiologie – Radovan jirmář, Pavla Povolná, Lucie Radechovská (29.4.2014)
Urologie – Milena Polák, Michael Neuberg, Jan Poch, Jiří Heráček, Michael Urban (29.4.2014)
Ordinace pro děti a dorost – Drahomíra Tomíčková, Monika Lauschmannová (29.4.2014)
Zdravotnická prodejna – Jaroslava Strejčková (29.4.2014)
Lékařská služba první pomoci pro dospělé – Oldřich Luňák, Lucie Michalů (29.4.2014)
Lékařská služba první pomoci pro děti a dorost – Marie Čiháková, Jana Muchová (29.4.2014)
Praktický lékař pro děti a dorost – Libor válek, Marta Jedličková (29.4.2014)
Kadeřnictví – Veronika Žilinčárová (29.4.2014)
Kadeřnictví – Helena Tichá (29.4.2014)
Kadeřnictví – Renáta Buková (29.4.2014)
Pedikúra – Jaroslava Hrušková (29.4.2014)
Masáže – Ivana Langerová (29.4.2014)
Půjčovna kompenzačních pomůcek – Zdeňka Kubešová (29.4.2014)
Kalmetizace – Zuzana Němcová (29.4.2014)
Medikal servis – Helena Korcová (29.4.2014)
Psychiatrie – Pavla Merva Zemková (29.4.2014)
Rehabilitace – Miroslava Kočtářová (29.4.2014)
Fyzioterapie – Radka Maříková (29.4.2014)
Rehabilitace – Lucie Dlasková (29.4.2014)
linická psychologie, ambulance – Zdenka Štichová (29.4.2014)
Rehabilitace – Petra Végsöová (29.4.2014)
Klinická psychologie pro děti a dorost – Ludmila Filipová (Vyskočilová) (29.4.2014)
Lékárna Medifin (29.4.2014)
Biopotraviny Šťastný slon (29.4.2014)

obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Zpět na výběr zdravotnických zařízení

Zajímáte se o prodej rodinných domů Praha? Doporučujeme navštívit výhodnou nabídku nových moderních domů od developera Finep!

Pojištění od Hyperfinance cestovní pojištění, úrazové pojištění a další Předpověď počasí Praha 10