Archiv

     

Těmto podmínkám vyhovuje 11 textů.

iGaming v Česku - všechno co jo potřeba vědět!

tablet-mladik-nahled

Mladík má své počítačové hry v tabletu stále s sebou. FOTO: Pexels

iGaming, neboli online hraní, se v Česku stává stále módnějším. iGaming už dávno nejsou jenom fantasy hry, je to celá škála možností – karetní hry, šachy, sázení a mnoho dalšího. V poslední době se v oblasti iGamingu objevují nové trendy, jejich popularita vzrůstá a celá generace studentů a mladých lidí se připojuje k online hracím komunitám v Česku i po celém světě.

Alex Mihai

Pokračování tohoto článku »»»

Kde vám pomůžou s výběrem půjčky? Zkuste Jirkovu půjčku

botic-sporilov-mraky-nahled

Krásná letní obloha nad Botičem. ILUSTRAČNÍ FOTO: Mates

Potřebujete půjčku a přirozeně takovou, která bude tou nejlepší, která se na našem trhu aktuálně nabídne? Pokud ano, je dobré dát nikoliv na různé bankovní a nebankovní poradce, ale na někoho nezávislého. Na toho, kdo vám porovná jednotlivé možnosti a kde si budete moci vybrat ideální půjčku v podstatě kdykoliv a odkudkoliv. Přesně takový je web Jirkovapůjčka.cz, který je dnes volbou číslo jedna, pokud chcete vybrat opravdu správně. 

Pokračování tohoto článku »»»

Chcete půjčku a patříte mezi problémové klienty? Víme, jak na to.

mobil-hrad-nahled

Malá nebankovní půjčka umožní koupit třeba nový mobil. ILUSTRAČNÍ FOTO: Kuba Turek

Pokud se dostanete do některého z registru dlužníků, pak jsou vám více méně uzavřeny veškeré cesty k další bankovní půjčce. Nicméně stále jsou vám otevřeny cesty k půjčkám nebankovním, jejichž poskytovatelé zpravidla do daných registrů nenahlíží a dokonce ani nevyžadují dokládání příjmů.

Pokračování tohoto článku »»»

Auta jsou v Praze terčem zlodějů. Investujte do garážového stání

korunni-sekyra2-nahled

Rezidence Korunní na Vinohradech. FOTO: Sekyra Group

Pokud chcete zaparkovat v centru Prahy, připravte si modrou kartu pro rezidenty. Lidé, kteří mají trvalé bydliště v jiných částech Prahy nebo dokonce úplně jinde, si musí nachystat peněženku. Za parkování v návštěvnických zónách se platí.

Pokračování tohoto článku »»»

O nové byty v Praze je rekordní zájem. Třetina z nich se prodala v Praze 10

finep-nadprehradouvoda-nahled

Horní Měcholupy, bydlení v lokalitě Nad Přehradou. VIZUALIZACE: FINEP

Lidé si uvědomují, že nízké hypotéky nevydrží navždy, a proto rozumně nákup nového bydlení neodkládají. Obrovský hlad po nových bytech v Praze potvrzují i data Českého statistického úřadu.

Pokračování tohoto článku »»»

Rychlá půjčka před výplatou od PlanetPůjčka.cz

muz-kajakmore-nahled

Finanční jistota umožňuje prožít příjemný život. ILUSTRAČNÍ FOTO: Fjällräven

Potíže s výplatou dnes mohou dostihnout skutečně každého. Mohou být také různého rázu. U některých je to malá výplata, kvůli které s penězi nevyjdete. Stejně tak se může být ale i další problém, který se týká konkrétně nečekaného výdaje. Mohou to být ale i pozdě, nebo zálohově zaslané peníze. Než přemýšlet nad podstatou problému je vždy lepší přemýšlet nad tím, jak ho vyřešit. V tomto směru to nemusí být zase až tak složité, jak si mnozí lidé myslí. Je tu rychlá půjčka před výplatou. Tedy dnes poměrně unikátní úvěrový produkt, který dané problémy dokáže velmi rychle, dobře a efektivně vyřešit.

Pokračování tohoto článku »»»

Studujte na prestižní americké univerzitě Caltech díky stipendiu Tomáše Krska

skolacaltech-klobouk

California Institute Of Technology (CALTECH). Prestižní vysoká škola.

Pokud i vy patříte mezi fanoušky oblíbeného amerického sitcomu Teorie velkého třesku (The Big Bang Theory), určitě jste v něm zaregistrovali prestižní americkou vysokou školu California Institute Of Technology, na které působil i hlavní hrdina tohoto seriálu, Sheldon Cooper. Univerzita Caltech se ale nezaměřuje pouze na technické obory – studovat na ní lze i jiné předměty, jako je např. historie, filozofie přírodních věd, angličtina a další. V současné době se jedná o jednu z nejprestižnějších univerzit na celém světě a o její vysoké úrovni svědčí mimo jiné i fakt, že na ní studovalo 17 držitelů Nobelovy ceny. Škola se nachází v americkém městě Pasadena, které leží ve státu Kalifornie.

Pokračování tohoto článku »»»

Jak na výběr pozemku?

ubrehu-modernidum

Pěkný dům vyžaduje vkus a správný pozemek. FOTO: Hana Suchá

Dobrá stavební firma Praha vám postaví dům na každém místě, ale správným výběrem pozemku si můžete ušetřit nejen čas, nýbrž i peníze.

Pokračování tohoto článku »»»

Nebankovní půjčky bez registru Praha

 

penize-grafika

Potřebujete půjčit? ILUSTRAČNÍ FOTO: Hana Suchá

Nebankovní půjčky bez registru Praha od společnosti CreditPortal je tak trochu jiná nebankovní společnost, než je zvykem. CreditPortal klade velký důraz na důvěryhodnost a etický přístup ke klientům. Služby, které poskytuje v oblasti krátkodobých úvěrů, jsou profesionální, transparentní a zakládají si na individuálním přístupu.

Pokračování tohoto článku »»»

Raxalpe pěšky a pohodlně

Pohodlná pěší túra na horském hřebeni Rax od chaty Ottohaus k chatě Seehütte je mezi turisty velmi oblíbená díky třem přednostem: Nabízí vynikající jídlo, nádherné výhledy na Vídeňské Alpy a lanovka velmi usnadňuje výstup do hor. Lidé i příroda jsou tady gemütlich.

Pokračování tohoto článku »»»

Schází vám peníze? Využijte nebankovní půjčku před výplatou

zena-cernetriko-nahled

Potřebuji půjčit peníze? ILUSTRAČNÍ FOTO: Maloja

Současná doba je plná nejistot. Některé plynou třeba z toho, že se bojíme o svou práci, další jsou zase spojeny s tím, že pokud ji máme, dostáváme velmi malou výplatu. A vlivem toho se můžeme dostat i do nemalých finančních potíží. Pokud tedy budeme konkrétní, může přijít nečekaný výdaj, stejně jako můžeme více utratit za jídlo a jsme na nule. A to přitom k další výplatě několik dní zbývá. Naštěstí zde existuje řešení, a to nebankovní půjčka pro problémové klienty před výplatou.

Pokračování tohoto článku »»»

Zajímáte se o prodej rodinných domů Praha? Doporučujeme navštívit výhodnou nabídku nových moderních domů od developera Finep!

Pojištění od Hyperfinance cestovní pojištění, úrazové pojištění a další Předpověď počasí Praha 10