Archiv

     

Těmto podmínkám vyhovuje 53 textů.

Soudní překlad? Kamarád ani Google nepomůže

zena-cepice V podnikání i zaměstnání je třeba mít v rukou čas od času překlad dokumentu, který je hodnověrný a nezpochybnitelný. V Česku se mu oficiálně říká soudní překlad a mohou ho zpracovat pouze krajskými soudy pověření soudní překladatelé.

Rejstřík pověřených překladatelů pro Prahu 10 vede Městský soud v Praze. Informační centrum je umístěno v budově soudu Slezská 9, vchod z ulice Blanická – číslo dveří 112/A v 1. patře. Evidenci znalců a tlumočníků najdete také na oficiálním portálu Justice.

Pokračování tohoto článku »»»

Děti utíkají před lidožravým Ugu

Dětský oddíl Tuláci Malešice v rámci celoroční hry navštívil pravěkou planetu Huhu. Náčelník Ugu se je pokusil sníst. Dětem se ale podařilo utéct a schovat se.

Video: Tuláci Malešice oddil@tulaci.eu

U Botiče se staví Kaskády

stavba_pracska_bus-nahled-nahledMasivní bytová zástavba se rozjela v údolí Botiče mezi Hostivaří a Záběhlicemi.

Malé sídliště zvané Kaskády se právě staví v místech, kde stávaly provizorní budovy zahradnictví a bytového družstva Mládeže.

V sousedství již stojí moderní sídliště Nové Zahradní Město na jedné straně a na druhé straně několik novostaveb ve starých Záběhlicích převážně pro obytné účely. Obyvatelé Kaskád budou mít krásný výhled na meandry Botiče.

Stavitelé tím ale zničí přírodu. Do Kaskád se mají stěhovat první nájemníci již za rok. Že by tímto krokem začalo zastavování Trojmezí?

Pokračování tohoto článku »»»

Zajímáte se o prodej rodinných domů Praha? Doporučujeme navštívit výhodnou nabídku nových moderních domů od developera Finep!

Pojištění od Hyperfinance cestovní pojištění, úrazové pojištění a další Předpověď počasí Praha 10